Izajasz 54 (NIV), pieśń nadziei. By Fabian Massa.

Tłumaczone z Google Translator.

A bracia polscy, błogosławieństwa!54 "Ty, bezpłodna kobieta, która nigdy nie rodziła,Okrzyki radości!Wy, którzy nigdy nie mieli bóle porodowe,Wybucha piosenek i krzyczeć z radości!Ponieważ coraz więcej dzieci, niż po ślubieopuszczonyMówi Pan.2 Powiększ miejsce namiotu,i na zewnątrz zasłony swojego mieszkania.Nie ograniczaj się!Wydłuż swoje kable i wzmacniać swoje udziały.3 Na lewej i będzie rozłożone;wasze potomstwo eksmitowany narody,i woli ludzi opuszczone miasta.

W tym fragmencie Pan mówi do Jerozolimy, którą porównuje do niepłodna kobieta. Możesz studiować na przejście z wielu różnych punktów widzenia, takie jest bogactwo Słowa! Ale tym razem, chcę skupić się na kilku podstawowych pojęć.

W czasach biblijnych, niepłodność była postrzegana jako brak łaski Bożej, jako "gniew Niebios". Niepłodna kobieta może stać się odrzucona przez męża i był wyśmiewany i przestępstwo (1 Sam. 1,7, Łk. 1,36). W tamtych czasach nie było nic nie mogą zrobić jałową kobietę sił, aby zmienić swoją sytuację. Więc bierzemy fragment jako naukę, jak postępować wobec niemożliwe, w sytuacjach, w których jesteśmy bezsilni, nie dajesz owoce (bezpłodność), gdzie nie ma szans na zrobienie czegoś dla naszych sił.

Ale Bóg mówi: Nie możesz dać owoc pragniesz, nie jesteś w stanie osiągnąć wszystko, nigdy nie będziesz miał radości widząc twoje wysiłki uwieńczone sukcesem, wycofała fizyczna rzeczywistość (co jest rzeczywiste i niezaprzeczalne) jako jedyna możliwość. Bóg uczy nas, abyśmy "poszerzyć nasze umysły, do rozważenia możliwości od naszych ograniczeń, ale z nadprzyrodzonych do Królestwa. Bóg mówi do nas: ... z zasłony do pokoju: niech wodze fantazji, marzyć inną rzeczywistość, radujcie się w tym śnie, nadzieję na najlepsze, ponieważ Bóg stworzył nas tak jak On (Rdz 1,26), z możliwością do snu i nazywać rzeczy, które nie mają być (Rz 4,17) "!

Bóg mówi nam także, aby nie ograniczać, ale do pracy, aby wzmocnić nasze siły (słupki), podczas gdy jesteśmy wolni, aby marzyć nieco dalej nasze szanse (wydłużyć łańcuchy).

Bóg jest naszym Ojcem, a chce usłyszeć nasze marzenia. Modlitwa jest po prostu wprowadzić Sali Królestwa i rozmawiać z Nim Powiedz niemożliwym confíale swoją udrękę, sugerują, swoje marzenia. On działa, formy i ty wzmocnione powrotu.

Radujcie się w twoich snach, bo na tym polega nadzieja, ufność w Nim, a On będzie

Comentarios

Entradas populares de este blog

NEWS. Второй зверь. By Fabian Massa.

Reflexión. La parábola de las 10 vírgenes. By Fabian Massa

Reflexión. El primer discurso de Pedro y la conversión de los 3.000. By Fabian Massa.