«Історії» про Метью 1,1 - 16. By Fabian Massa.

Переклад з іспанської на УКРАЇНСЬКИЙ перекладачеві Google.


Якщо я читаю книгу розділі Євангелія від Матвія, ми бачимо, що автор або історія починається з генеалогії Ісуса. Це може для Західного трохи незвично (і навіть нудно), але для євреїв, які були направлені в книзі [1], було нормально. Ніхто не міг стверджувати, що єврейська, якщо він не міг показати, що в його родоводу всі єврейська кров, були виключені і це священство і всі види послуг в Храмі. [2]

У монотонної декламації генеалогії, деякі цікаві замітки (Матвія 1 NIV):

                           I. 3 Юда батьком Переца та Зару, чия мати була Тамар;
                         II. 5 лосося батьком Вооза, матір'ю якого була Рахав;
                       III. 5 .... Боаз батько Обіду, чия мати була Рут;
                      IV. 6 ... Давид був батьком Соломона, чия мати була дружиною Урії;
                     V. 16 Яків породив Йосипа, який був чоловіком Марії, що з неї родився Ісус, званий Христос.

У всіх п'яти випадках призначення жінок, які були характерні синтетично см.:

. Тамара: одружений на старшій Er сина Іуди. Er помер бездітним. Іудеї, уважний до Закону левират, наказав своєму синові Онан одружитися на ній YLE їй сина, так що "ім'я братові так зникнути з лиця землі." Онан, жінки користуються, але не хотів, щоб залишити потомство, щоб не підірвати його спадщину. Тому, коли у нього були інтимні стосунки з дружиною Тамар, вилив своє сім'я [3]. Бог розгнівався з відношенням Онан і вбив його. Вдова Тамар два здорових молодих чоловіків перед зачаттям, придбав репутацію проклята. Так що ніхто не рятував вдівства свого. Побачивши її час минув, і його шанси суха бути матерями, на виверт обманює свого батька і спи з ним, таким чином, будучи вагітною з Пересом і Зару. У нас є те випадок з жінкою, зневажав.
б. Раджаб: 2,1 У книзі Ісуса Навина говориться, що Раджаб була повією з Єрихону. Так іноземні також здійснював найдавніша професія у світі: дві вагомі причини піддаватися дискримінації.
C. Рут була Моавітянин і за традицією був жриця бога Хамоса [4] у себе на батьківщині.
D. Вірсавія: мати Соломона була дружиною Урії, яких Давид команду кинути Посеред війни ворогів для того, щоб вкрасти його дружина була вагітна в перелюбстві з царем Давидом.
é. Марія: Матір Ісуса була стигматизації з боку суспільства свого часу, отримуючи вагітних до шлюбу була завершена з Йосипом. Доказ цьому ми знаходимо в Євангелії від Іоанна 8,41, де релігійні євреї говорять Ісусу, що вони не були діти блуду подібні Йому

Можна сказати, що З цієї точки зору, генеалогії Ісуса більше, ніж я за це трохи складніше. Але і вважати, що він все життя прожив у Назареті (Галілея) було місто настільки малий, що коли Пилип каже Натаніель, що його брат знайшов Христа, Ісус з Назарета, Натаніель відповідає: «чи може бути що хороше з Назарету "[5].


Тим не менш, Ісус не був обмежений спорідненість своє, не був сором'язливим про плітки. І не відчував зменшилася приїхати з маленького містечка і бідними. Він вивчав Тору з таким ентузіазмом, що в дванадцять міг говорити на рівних з вчителями закону (книжники та фарисеї) і до цих пір дивувати їх розуміння і проникливість Письма [6].

У Ісуса не було ніяких обмежень, тому що він сховався у Всевишнього. І Бог дав йому помазання, яке зміцнило його, щоб він міг нести своє служіння.
Для нас це приклад: Ніщо не може зупинити нас виконати Божий план для нашого життя. Якщо ми приймаємо притулок в Ньому, наш вимір завершено.

________________________________

[1] Вільям Барклі у своєму коментарі в Новому Завіті говориться, що перша версія цього Євангелія було на івриті.
[2] 59 наступні повернувся з Тель Melah, Тел-Харшині, Херувим, аддонов і Іммерів, але вони не могли довести Ізраїльтянин родоводу: 60 З нащадків Делаї, Тобіас і Некодині
652
61 Із священиків, наступний також не змогли продемонструвати свій родовід Ізраїльтянин: нащадки Jabaías, Cos і Barzilay (останній одружився на дочці галаадитянина називається Barzilay, яка отримала свою назву). 62 Вони шукали свого генеалогічні записи, але вони не знайшли, були виключені з священства. 63 Губернатор Їм було заборонено їсти від священної їжі, поки священик не вирішувати свою долю через Урим і Туммім. Езра 2,59 -63 NIV.
[3] Термін походить мастурбації Онан (для чоловіків, які практикують мастурбацію).
[4] Хамоса немовлята були принесені в жертву, якої були спалені живцем.
[5] Джон 1.46
[6] Лукас 2.46

Comentarios

Entradas populares de este blog

NEWS. Второй зверь. By Fabian Massa.

Reflexión. La parábola de las 10 vírgenes. By Fabian Massa

Reflexión. El primer discurso de Pedro y la conversión de los 3.000. By Fabian Massa.