Дихання Бога і Супер вітрильники. Ucraniano.

Переклад з іспанської українською мовою з Google Перекладач.


Культ суботу 27 липня 2013, пастор говорив про Чаді Святого Духа в житті віруючого [1].

Чад зробив наступний коментар: "Коли віруючий починає шукати присутність Бога, щоб виконати волю Бога для вашого життя, то Святий Дух починає направляти ваші кроки і все, що людина почне видужувати, бо Бог процвітає все, що він робить. І це легко, це займає багато часу і так багато роботи, що дихання Бога є той, хто штовхає вашу мету ".

Для посилення цієї ідеї, Чад сказав, що є спеціальний клас вітрильники з невеликим бризом розвиватися неймовірно високих швидкостях. Пастор провів паралель між "Superveleros" і християнин, який проштовхується Дихання Бога, який, таким чином досягає надприродних спектаклі, досягнення речі без Бога було б дуже важко або навіть неможливо.
В історії цих вітрильників я знайшов цікавим, так, Google і ось що я знайшов:

Вітрильна: швидкість запису вітрильній також впав з австралійськими Yellow Pages Endeavour, тримаран планера в 1993 році досягла 46 вузлів на відстань 500 метрів, і тільки з 20 вузлів вітру в поперечнику. З 15 вузлів вітру починає планувати, і в теорії може досягати 3 рази швидкості вітру. Його вітрила є жорстким дозволяє аеродинамічний досягають дуже високих врожаїв. [2].
_____________________________

[1] http://www.tesorosdesabiduria.com/2013/07/el-soplo-de-dios-sobre-un-sermon-del.html іспанська, англійська http://www.tesorosdesabiduria.com/2013/07 / Пер-від-іспансько-на-Інглес-with.html;
ФРАНЦУЗЬКИЙ http://www.tesorosdesabiduria.com/2013/07/le-souffle-de-dieu-environ-un-sermon-du.html
[2] http://en.wikipedia.org/wiki/Yellow_Pages_Endeavour


Comentarios

Entradas populares de este blog

NEWS. Второй зверь. By Fabian Massa.

Reflexión. La parábola de las 10 vírgenes. By Fabian Massa

Reflexión. El primer discurso de Pedro y la conversión de los 3.000. By Fabian Massa.