STUDY. Пакт правого ока. Фабіан Масса.

Переклад з іспанської українською мовою з Google Перекладач.


На вченні пастор Даніель Curra [1].

1. Текст

1. Нахашової Аммонітянин пішов, обложив Іавис Гілеядській. І все Явеші сказав Наас. "Покладіть нам умови і будемо служити тобі."

Два. Наас Амоніт сказав: "Це мої умови:. Всіх стрибок праве око і всі ізраїльтяни будуть висміяна» Царів-, 11. Єрусалим Біблії [1]


Два. Історичний фон [2]

Народ Ізраїлю, незважаючи на те, випустила монархічного уряду, на задньому плані все ще була совість "Nacional", як вони собі це сьогодні. До помазання Саула, країна була розділена на племена, кожен зі своєю організацією. Від читання книги Суддів показує, що ці племена об'єдналися проти загрози великі, завжди подальшого слідства, що Ізраїль проігнорував Закон Господа. У ці смутні часи люди покаються і кликати до Бога, заздрю ​​людям, які підняли харизматичного лідера, який організував племена і привів їх у визвольну війну. Ізраїль процвітав, забули Бога, згрішили і воскрес іншого ворога, який гнітив їх. Ізраїль розкаявся і кликав до Бога, що виробляють його знову і так іде цілу книгу. Нарешті три загрози, щоб переслідувати людей, а іноді і в той же час необхідність національної ідентичності з централізованим урядом, що призводить до монархії в Ізраїлі. У часи Саула ці люди були ворогами:


          I. Филистимлянами на півночі і сході. (Сьогодні Палестина)
        II. Амонітів на Заході (нині Йорданія)
      III. Амалик з півдня

Саул був воїном короля, його менеджмент не був організувати стані, але їх форма правління була компромісом між суддями і монархії. [3]

Амоніти були переможені Їфтах (Суд 11) дев'яностих років тому, але зараз стоїть новий король, Нахашової ніж склеюванням потужна армія хоче повернути собі території на захід від Йордану, навпроти Ізраїля втрачено. Явешів Гілеаду не довіряв багато ізраїльтян "по той бік Йордану" може допомогти багатьом, оскільки вони були дуже зайняті, парируючи постійні напади філістимлян [4]. На наступній карті [5] можна побачити макет з дванадцяти колін.


1. Наас Амоніт сказав: "Це мої умови:. Всіх стрибок правого ока і весь Ізраїль буде дурнем" Король Нахашової є одним з видів сатана, насправді його ім'я (RV 60 Nahas переводить його) це те, що Словник каже, місцями # 5176 Змія, його шипіння, шепотіти, говорити магічні заклинання (# 5172).
Це була звичайна в ті часи царів завойовників Розправа [6] князі підкорених народів, а демонстрація сили і тероризувати, будь-якому має ідею бажаючих бунтувати. Особливість Нахашів є те, що він хотів залишити все очима Явешів Гілеядській. Це було три мети:
. Терор всього Ізраїлю.
б. Переконайтеся, що Jabez ніколи не міг, що здіймають ярмо Амоніт: вийняти праве око робить їх марними для війни, спеціалісту без правого ока не могли стріляти з лука або метати спис або правильно використовувати щит в бою.
C. Переконайтеся, що ліміт втрат лише у військовій, але не у виробництві, щоб вони могли працювати в якості рабів для нього.


Три. Викладання на сьогодні

Сатана, як і Najas в дні історії, хоче зробити рабами, так що тільки просить нас, щоб дати нашим правим оком, дивлячись на порнографію, насильство і все, що живить нашу плоть, наш дух ослаблення відходячи щоразу більше Бога поки ми не втратить назавжди.
Діла плоті і плід Духа
16 І кажу: ходіть за духом, а не пожадливости тіла.
17 бо тіло бажає противного духові, а дух противного тілу, і вони суперечать один одному, щоб не робити те, що ви хочете.
18 Якщо ж ви привели Духа, то ви не під законом.
19 проявляються справи плоті є: перелюб, блуд, нечистота, розпуста,
20 ідолослужіння, чари, ворожнечі, сварка, заздрість, гнів, суперечки, єресі,
21 заздрости, убивства, пияцтво, гулянки й подібне, про яку я застерігаю вас так само, як і попереджав, що хто чинить таке речі не успадковують Царства Божого. Галатів 5,19 - 21 NIV.
Сатана хоче поневолити і перемогти inutilizarnos образити Отця торкаючись Його Церкви

Те, що ми бачимо по телевізору або в інтернеті?

Тому браття, поклав око на Ісуса:
12 Тому то й ми, маючи навколо себе таку хмару свідків, давайте відкладемо всякий тягар і гріх, який так легко заплутується, і будемо з терпінням проходити гонка, яка перед нами,
2 дивлячись на Начальника й Виконавця віри Ісуса, Який заради майбутньої радості перед ним, перетерпів хреста, не дбаючи про сором, і сів по правиці престолу Божого. Євреїв 12:01 - 2, RV 60
  


_____________________

[1] http://www.bibliacatolica.com.br/la-biblia-de-jerusalen/i-samuel/11/ # ixzz2d5PQPKtn
[2] Історія Ізраїлю, Зігфріда Херрманн. Стор. 173-174 Ed.Sigueme.
[3] ваги набуває монархію як таку від царя Давида.
[4] Джеймісон, Фоссе і Браун, с. 229
[5]
[6] 2. Суддів 1:06 втікав Адоні-Безек, і пішов за ним і схопили його і відрубали йому пальці рук і ніг.
Три. Суддів 1:07 Тоді Адоні-Безек сказав: Сімдесят царів THUMBS скоротити свої руки і ноги, збирали крихти під столом моїм Як робив я, так відплатив мені Бог. І привели його до Єрусалиму, де він помер.


Comentarios

Entradas populares de este blog

NEWS. Второй зверь. By Fabian Massa.

Reflexión. La parábola de las 10 vírgenes. By Fabian Massa

Reflexión. El primer discurso de Pedro y la conversión de los 3.000. By Fabian Massa.