Дослідження . Передбачувана тести Ноїв ковчег . Введення . (Anomalia Durupinar) Фабіан Массі

Переклад з іспанської українською мовою з Google Перекладач .


А. Yтверждаемый доказів існування ковчега [ 1].


Дослідження Адріан Pablos і Фабіан Масса.

1 . введення

Ноїв ковчег завжди викликала великий інтерес до людства , як для євреїв , мусульман і християн і невіруючих , як історія потопу і порятунок кількох людей у віру , показник за п'ятисот чоловік по всьому світу.

Для віруючих , біблійні історії про Всесвітній потоп і Ноїв ковчег, абсолютно вірні. Бог дає нам віру , щоб вірити їм . Тому що без віри може працювати практично з будь-якими біблійне :

Два рахунки Творіння (Буття Буття 1,1 до 2,3 і 2,4 в кінці глави 2).
Непорочне зачаття Ісуса .
Реанімація й вознесіння на небо Христа.
Множення хлібів і риб
Месіанських пророцтв. І т.д. .
Перевірка історії Ковчега і представити докази правдивості біблійного рахунку є завданням більшості радикальних християнських груп , вважаючи , що таким чином домогтися того , щоб невіруючі перестають бути .


Резюме припущень археологічних відкриттів Ноєвого ковчега.
Археологічні експедиції [ 2]

        I. Марко Поло (1254 - 1324) писав у своїй книзі подорожей Марко Поло : у самому серці гір Арарат , є чашоподібним гори , де традиція говорить , що Ноїв ковчег спочиває ...

      II . У 1616 році сер Уолтер Релі [3 ] у своїй книзі Історія світу , присвячує кілька глав у предмет ковчег , розміщення його можливе місце на Сході Mt.

    III . У 1829 році д -р Loro очолив кампанію в Араратській , пізніше описав у своїй книзі Подорож на Арарат , в якій підкреслюється , що жителі всього регіону rajatablas вірив в існування ковчега на мілину на одній з гір .
    IV . У 1876 році історик Джеймс Брайс зійшов на Арарат і знайшов шматок деревини , які він приписував ковчезі.

      V. У 1883 році британське міністерство Пророчі посланник повідомив , що турецькі військові повідомили , що час від часу вони бачили ковчег .

    VI . 1916 , Володимир Rosskowizky російський дослідник , сказав , що знайшов на висоті 4000 метрів на горі Арарат човні половини поховали під лід. Цар Микола II Росії направив експедицію , яка підтвердила висновок відповідає Ковчега і витягнутий тести вважаються остаточними. Радянська революція і кінець царського режиму зробили такі докази втрачені назавжди .

  VII . Після 2 -ї світової війни , колишній астронавт Джеймс Ірвін провів дві експедиції на Арарат , але нічого не могли знайти. У тому ж році Аарон Сміт , декан Університету народів Біблії ( Грінсборо , Північна Кароліна США ) tqampoco досяг успіху у своїй експедиції.

VIII . Після Другої світової війни, багато альпіністи і дослідники повідомили , що бачили або виявлені фрагменти ковчега поблизу вершини гори Арарат , на додаток до ряду документальних досить серйозно ставиться до питання , включаючи супутникове стеження . Дослідження були обмежені як геополітична ситуація в регіоні ( особливо під час холодної війни) не дозволяє виконати просування дозволу країн зійшлися з областю limítrofemente Арарат : Вірменія , Іран , Туреччина (поточних ) і екс - СРСР).

    IX . У 1949 році турецько - американської експедиції , сфотографували те , що майбутнє буде називатися Араратській аномалії.

      X. У 1955 році знову з'явилися новини про його плановане відкриття , коли француз на ім'я Фернан Наварра альпініст стверджували , що дерев'яна будівля більше 4000 метрів , і вона визначена як Ноїв ковчег . Крім того , приніс чорний дерев'яний хрест.

    XI . У 1965 році турецькі авіатора сфотографували те, що він вважав , що це був знак човні між деякими крижаних полів в Арараті . Пізніше відомий як Арарат аномалії. Ця аномалія незвичайне геологічне утворення , яке нагадує будучи сховищем Ковчега , і має форму корабля , відомих у даний час і чиї дії цілком аналогічні описаним в Біблії. Ця геологічна аномалія знайти на 4600 м над рівнем моря в сектор був позначений в Іран , у свою чергу , в 1974 році за допомогою супутників.

  XII . Найостаннішої , в 2010 році , був частиною китайського і турецького дослідника , який стверджував , на 99 % , що знайшли значну частину судна. Ці дані включені дерев'яні роз'єднаним розділі датована вуглець -14 методом в 4800 році і, можливо , розміщувалися тварини , як здавалося яслах . Проте , на момент оголошення про відкриття , група християнських вчених стверджував , що це було нечесно збірки у співпраці з селянами області.

Два . Докази , представлені Ковчег Рон Уайетт Foundation.

Останнім часом новини про " Докази Ноїв ковчег " в основному приходять з того ж джерела : Рон Уайетт Foundation. Офіційна організація Wyatt , був " Wyatt археологічних досліджень» ( WAR ) Хоча спочатку добре прийняті християнських груп незабаром почав бути знехтувана більшістю організацій . В даний час лише у невеликої групи православних креаціоністів продовжувати підтримувати свій авторитет в « відкриттів » війни. [ 4] http://es.wikipedia.org/wiki/Ron_Wyatt

Майже щороку опубліковано повідомлення , що сповіщає з " У пошуках найбільш важливим з усіх часів: У пошуках втраченого ковчега Ноя" :
9/12/2011 - 17:43
Зараз говорять , що вони знайшли Ноїв ковчег [ 5]
Переконайтеся , знайдений на горі Арарат і попросив турецький уряд для створення національного меморіалу , щоб привернути паломників.
Фотографія область відповідає Durupınar анклав [ 6] , Туреччина . Зауважимо , що наведені статті датується 09/12/2011 розповів історію в той час як то сталося п'ятдесят і два ( 52 ) років :
У 1959 році капітан турецької армії було Durupinar İlhan ведення повітряної місії НАТО для відображення . Пролітаючи над областю Тендурек гори , на схід від Туреччини [ 7] спостерігали полігоні , які привернули нашу увагу.
Durupinar турецького уряду про їх відкриття , а потім Джордж Е. Артур Бранденбергер Vandeman і лягли в основу для археологічних досліджень.
Фонд оглянули місце у вересні 1960 року. Після двох днів копатися у формі човна з формуванням учасники експедиції знайшли тільки бруд і каміння . Офіційна декларація експедиції було "жодних видимих ​​археологічних пам'яток " , і що навчання не було результатом "природне явище , і не було зроблено людиною» [ 8] ... Від 1960-1977 , справа було забуто , поки не стало перевідкриття Рон Уайетт [ 9] в 1997 році ... у вісімдесятих роках Wyatt намагалися змусити інших людей зацікавлені в сайті , в тому числі ковчег мисливець і колишній астронавт Джеймс Ірвін і Джон Д. креационистов Морріс , жоден з яких переконався , що навчання було Ноєвого ковчега.


. Durupinar Археологічні пам'ятки [ 10] [ 11].

 " 18 листопада 1997 стаття з'явилася в газеті Washington Times , під заголовком " шпигуном ЦРУ фотографії чіткої фокусування на Арараті Аномалія "(фото аномалії [ 12] в Араратській прийняті ЦРУ) , опублікованому Білл Герц . Ці фотографії були зроблені перші шпигунські літаки збройних сил США і останнім часом військові супутники (у роки "холодної війни " [ 13] з колишнім СРСР) [ 14] " . У 1985 році приєднався Девід Wyatt Fasold і геофізик Джон Баумгарднер для експедиції , яка пізніше сказали в ковчег Ноїв книга , написана Fasold . Як тільки побачив Fasold сайту заявили , що вони були залишки корабельної аварії. Fasold взяв із собою до того часу був сучасним устаткуванням радіолокації для дослідження грунту і пристрій під назвою " генератор частоти » , які ви встановили в залізній довжини хвилі , щоб знайти сліди заліза всередині пласта ( з використанням технології , що критики пізніше в порівнянні з « біолокації [ 15] »).
За даними доповіді , опублікованого турецької експедиції уряд , радар поверхів сканування виявили регулярної внутрішньою структурою . Структура виміряних 164 метрів , близько 300 ліктів ( 157 метрів ) , що в Біблії говориться , що Ноїв ковчег виміряти , якщо використовувати в якості довідкового ліктя Стародавнього Єгипту ( 0,52 метра). Fasold був переконаний , що він знайшов скам'янілі останки верхній палубі ковчега і підструктури оригінальні , зроблені з очерету , вже не було. У сусідньому місті Казань ( пізніше названий Arzap ) досліджуваного питання каменів , що команда визначили як " якірні камені » вони вважали , були спочатку прикріплені до ковчега .

У вісімдесяті та дев'яності роки Fasold зробив численні експедиції Durupinar сайту. У рік 94 він знову відвідав місце , у супроводі австралійського геолога Ian Plimer і дійшли висновку , що структура не була людиною . А в 96 , разом з геолог Лоренс G. Коллінз , написав статтю , в якій він прийшов до висновку , що «... навчання було цікаво висоті бруд з'явилася тільки у формі човна . "
Однак, за його біографії , написаної його другом австралійському червня Дауеса стверджує , що перед смертю Fasold увірували , що втрачений ковчег Ноїв Durupinar . Рон Уайетт статей , пов'язаних з ковчегом Ноя було широке визнання в деяких колах християнства . Його можна знайти в Інтернеті інформацію , надану Фондом Рон Уайетт , відтворюється в багатьох місцях християнські церкви , які складають поточний креаціоністів .
У 2010 році він здійснив експедицію складаються в основному з китайських євангелістів і членів Durupinar Теркс і історія " Ноїв ковчег " буде запущений знову.
За даними турецької газети «Радикал » « євангелізм Медіа , ТОВ , компанія за" відкриття " , володіє парком розваг АРКС Ноа в Гонконгу , з квитками вартістю від 55 до 100 доларів . Коротше кажучи , так і не змогли знайти переконливих доказів ковчезі.

Серед відкриттів Рон Уайетт [ 16] , пов'язаних з Ковчегом є:

· Кам'яні якоря використовується Ноєвого ковчега.

· Будинки та могили Ноя і його дружини.

· Залишки ковчега ( у відмінному стані) , де можна побачити до відсіках , де тварини були б вів під час довгої подорожі . (Примітка нижче Venr для щоденного El Mundo Іспанії )б. Прес -релізи.

Та ж історія з'явилася багато разів з 1997 року. Ця публікація 27 квітня 2010 газета El Mundo в Іспанії , археології розділ дуже цікаво:

        I. АРХЕОЛОГІЯ | Турецька преса повідомляла знайти. Квітень 2010
Дерев'яна будівля знаходиться у Східній Туреччині . | AFP
" Знайшли дерев'яна будівля в Араратській 4800 . Арарат у східній Туреччині , недалеко від кордону з Іраном. Дослідники вважають , що це дуже ймовірно , буде Ноєвого ковчега " .
Згідно ноті , група китайських і турецьких дослідників євангельської ( всі експерти археологи ) , знайшов Ноїв ковчег , з них 99,9 % - ою впевненістю ...... Але , на жаль , наступного дня в тій же газеті було опубліковано інший ноті , де турецька влада проти такого рішення :

      II . World Journal 29/04/2010

Турецькі наукове співтовариство зустрінуте зі скептицизмом і критикою передбачуваного відкриття останків ковчега біблійний Ноїв групою китайських і турецьких дослідників у Східній Туреччині .

"Радикал " турецької газети знущалися над шокуюче відкриття і закликав турецьких політичних лідерів взяли участь у прес - конференції в Гонконгу , без підтримки незалежної наукової оцінки . Відповідно до "Радикал" турецька газета компанії євангелізм Медіа , ТОВ ' , який знаходиться позаду " відкриття" , володіє парком розваг на Ноє Аркас в Гонконзі.

Вона займається виробництвом публікації " Цей вражаючий археологічне відкриття " з 1991 року , див. примітку Знання і Знаючи Журнал Східної Республіки Уругвай в цьому році:
http://www.taringa.net/posts/noticias/13406789/Encontraron-la-supesta-Arca-de-Noe-pero.html


Висновок :

Незважаючи на численні намагання, не експедиція не дісталася до мети знаходження ковчега.
Єдині, хто приписав цю перемогу є членами Фонду Wyatt , які своїми пихатими декларацій виправдали очікувань православних креаціонізму , але не змогли переконати більшість людей ( віруючих і невіруючих ) або співтовариство наукові і жоден університет або археологічну Асоціації , а дослідники Біблії ігноруються. Ці спроби довести , що Біблія є джерелом істини , змушуючи і маніпулювання доказами , далека від залучення до Слова Божого , призвели до зворотного ефекту : народ.


________________________

[ 1] «Тести Ковчег " є витягом з глави XIII книги « з Едему для народів , коротке дослідження доісторичного періоду З Біблії " Адріан Pablos і Фабіан Массі , який буде випущений на початку 2014 року.
[ 2] http://www.wyattmuseum.com/ ; http://es.wikipedia.org/wiki/Ron_Wyatt ; http://es.wikipedia.org/wiki/Arca_de_No % C3% A9
[ 3] сер Уолтер Релі ( 1554 - 29 жовтня 1618 ) був англійський аристократ , письменник , поет , солдатів , придворний , шпигун і дослідника.
[ 4] http://es.wikipedia.org/wiki/Ron_Wyatt
[ 5] http://www.eldinamo.cl/2011/12/09/ahora-dicen-que-encontraron-el-arca-de-noe/
[6] Див посилання , щоб прочитати газети посиланнях Примітки в кінці точці А.
[ 7] У трьох милях на північ від іранського кордону і в 16 кілометрах на південний схід Догубеязит в провінції Агри , і 29 кілометрах на південь від вершини гори Арарат , на висоті між 1966 і 2004 метрів над рівнем моря .
[ 8] http://wapedia.mobi/es/Sitio_arqueol % C3% B3gico_de_Durupinar
[ 9] Рональд Елдон Уайетт ( 1933-1999 ) був авантюристом і колишній самоучка Анестезіолог медсестри браузер і археолог -аматор. Більш детальна інформація на офіційному сайті http://www.wyattmuseum.com/
[ 10] Координати: 39 ° 26'26 .26 "N 44 ° 14'04 .26 " E39.4406278 , 44,2345167
[ 11] Матеріал з Вікіпедії , вільної енциклопедії
http://es.wikipedia.org/wiki/Sitio_arqueol % C3% B3gico_de_Durupinar
[12 ] F аномалія. Неправильність , аномалія або нестача фізичної підготовки , ніж зазвичай. Іспанська мова словник © 2005 Espasa - Кальпе.
[ 13] 1945-1991
[ 14] http://mural.uv.es/hecoro/preg2.htm та інші 3 посилання , перераховані в Додатку. " Докази Ноїв ковчег "
[ 15] прорікання або біолокації є псевдонаукової діяльності , заснованої на існуванні електричної стимуляції , електромагнітні , магнетизм і випромінюючих елементів і органів будь-якого характеру , і Землі.
[ 16] http://es.wikipedia.org/wiki/Ron_Wyatt


Comentarios

Entradas populares de este blog

NEWS. Второй зверь. By Fabian Massa.

Reflexión. La parábola de las 10 vírgenes. By Fabian Massa

Reflexión. El primer discurso de Pedro y la conversión de los 3.000. By Fabian Massa.