Відображення. Вірного дворецького за Євангелієм від Луки 12. Фабіан Массі

Переклад з іспанської українською мовою з Google Перекладач .


42 І сказав Господь :
- Же вірний і мудрий домоправитель , якого пан поставлений на чолі слуг до їжі repartirles в свій час? 43 Блаженний той раб , якого господар , повернувшись , знаходить його виконував свій обов'язок. 44 Я кажу вам , що буде поставити його над усім маєтком своїм . 45 Але що , якщо раб той скаже собі : "Мій господар затримує його повернення " , і почне бити слуг та служниць , їсти та пити та напиватися ! 46 пан раба прийде в день , коли менше всього цього очікуємо слугою і коли найменше очікували . Тоді покарати його жорстоко і винесення вироку отриманих невіруючих. Луки 12,42 - 46 , NIV .


Зараз на « вірний дворецький " ?
Тільки тих , хто зрозумів , що був викуплений Христа , який в даний час його слуга , і отримала головне завдання священика свого будинку (Об'явл 1,6 ) . Це виклик для всіх, тому що функція чоловіків голова пастором його сім'ї . Серед функцій керуючого є " подають їжу ( Слово Боже ) свого часу його слугами. "

З самого початку це гасло було створено , Мойсей втіленої в Законі :

6 ' Ці команди , указів і законів Господь , Бог твій, наказав мені , щоб навчити вас , щоб втілити їх у життя на землі ти входиш посісти , 2 , щоб ваше життя вас і ваших синів і Ваші онуки будуть шанувати Господа , Бога твого , зберігаючи всі приписи і заповіді , які Я даю вам , і що ви можете насолоджуватися довгого життя. 3 Слухай , Ізраїль , а також прагнути коритися. Так вам буде добре , і ви дуже багато людей в землю , де тече молоко і мед , як я обіцяв Господь , Бог батьків ваших .

4 " Слухай , Ізраїлю: Господь , Бог наш , Господь один . 5 Люби Господа Бога твого всім серцем твоїм , і всією душею своєю, і всією силою своєю . 6 від вашого серця ці слова , що я наказую тобі сьогодні. 7 справити на них враження на ваших дітей. Про них говорять , коли ви сидите у себе вдома і , коли ви йдете по дорозі , коли лягаєш і коли встаєш . 8 зв'язати їх з руками на знак їх на своєму чолі , 9 , напиши їх на дверних ваших будинків і на воротах твоїх . Повторення закону 6,1 - 9. NIV .

Запишіть собі
Щоб бути в змозі говорити з владою Слова Божого , я повинен мати правила життя (реалізації) для того , щоб знати і розуміти Писання .


Справити на них враження , поговоріть
Відноситься до сім'ї поклоніння , де батько є хто міністрів Слово .

Пов'язати їх з рук
Нехай усі ваші дії узгоджуються зі Святим Письмом


Їх на чоло
Всі наші плани , які передаються через фільтр слова , тобто не повинні суперечити цим Богом.

Це заповідь Христа. Дотримуйтесь , щоб не бути нам однієї долі з невірними , а не діти Божі .


Функція Церква повинна вчити людей бути священиками свого будинку.Comentarios

Entradas populares de este blog

NEWS. Второй зверь. By Fabian Massa.

Reflexión. La parábola de las 10 vírgenes. By Fabian Massa

Reflexión. El primer discurso de Pedro y la conversión de los 3.000. By Fabian Massa.