Відображення. Біблія і популяційної генетики . Фабіан Масса.

Переклад з іспанської українською мовою з Google Перекладач .


Тиждень 70 ділиться з нами : Біблія і популяційної генетики .

26. Він створив єдиний принцип , весь рід людський для проживання по всьому обличчю землі , вирішивши раз і кордону , де вони будуть жити
Дії 17,26 . Єрусалим Біблії [ 1]

Згідно популяційної генетики [ 2] всі поточні чоловіків ( гомо сапієнс ) походять від одного предка . Цей загальний предок , відповідно до цієї теорії , жив би в центральній Африці - Західний назад 90000 років тому. Наука Y хромосомного Адама хрестив його в прямий натяк на біблійний Адам [ 3].

Чому генетики кажуть , що це? Тому що всі люди мають у нашому геномі хромосоми Y , і це доводить , що генетично ми походимо від загального предка. У кінцевому рахунку , так само , як говориться в Біблії , але виходячи з іншої точки і підходи по- різному.

Згідно популяційної генетики , таким же чином , що хромосома Y передається по спадку від батька , ця теорія говорить , що мітохондрії (клітинні тіла , які постачають більшу частину енергії для життєдіяльності клітин) успадковується по материнській лінії . Це неминуче означає , що людство було жодної жінки предка : мітохондріальної Єви.

Мітохондріальної Єви була б жінка , яка жила в Східній Африці 200 тисяч років тому, і що
відповідають останній спільний предок жіночої статі мають мітохондрії , які спускаються всі жінки справжньої людської популяції. Він був названий по відношенню до біблійної Єви. Порівняння мітохондріальної ДНК з різних етнічних груп у різних регіонах , показує , що всі послідовності ДНК , мають молекулярні конверт спільних предків послідовності . Припускаючи , що мітохондріальний геном успадковується материнськи , це означатиме , що всі люди мають спільного жіночий зростанню .

Важливо відзначити , для того , щоб уникнути плутанини , що , хоча вчені назвали ці предки з ім'ям Адама і Єви , це не означає , що відносяться до біблійних персонажів.


Таким чином , тексти , які відносяться до однієї людської лінії [ 5] , які були прийняті в якості алегоричного більшістю людей , як віруючих , так і невіруючих , були підтверджені генетичні дослідження на основі аналізу генетичних зразків , тобто "Звичайно , [ 6] "

Слова , які Бог залишив нас , щоб вірити , що Він існує і що Його Слово істинно сканується , так що всі ті , хто увірували і не врятувалися. Тиждень 70 ось-ось почнеться , ми готові?


Для більш поглибленого вивчення , перейдіть за посиланням:

ІСПАНСЬКИЙ http://www.tesorosdesabiduria.com/2013/02/adan-eva-y-la-genetica.html
ENGLISH http://www.tesorosdesabiduria.com/2013/02/adam-eve-and-genetics.html
НІМЕЧЧИНА http://www.tesorosdesabiduria.com/2013/02/adam-eva-und-genetik.html

____________________

[ 1] http://www.bibliacatolica.com.br/la-biblia-de-jerusalen/hechos/17/ # ixzz2gx2m2iQ7
[ 2] [ 1] філія генетика , яка вивчає зміни частоти і зміни алелів (генетичний ) хромосоми Y. Хромосомі Y присутній тільки у самців у більшості ссавців , включаючи людину. У чоловіків одна хромосома Y та одна Х -хромосома , а у жінок дві Х - хромосоми У ссавців , хромосома Y містить ген , який викликає ембріонального розвитку як чоловіки. Це SRY гена. Інші гени (на додаток до SRY ) Y хромосоми у чоловіків і інших ссавців необхідно для нормального виробництва сперми.
[ 3] назва, дана наука алегоричне , не означає , що вони вважають , що це Адам створений Богом .
[ 4] http://es.wikipedia.org/wiki/Eva_mitocondrial .
[ 5] біблійної історії створення (Буття 1:01 Буття 2,3 - Gen 2,4 до 2,25 ) і Дії 17,26
[ 6] організовану сукупність знань про конкретній темі , яка досягається шляхом спостереження і аналізу явищ , причин і наслідків.Comentarios

Entradas populares de este blog

NEWS. Второй зверь. By Fabian Massa.

Reflexión. La parábola de las 10 vírgenes. By Fabian Massa

Reflexión. El primer discurso de Pedro y la conversión de los 3.000. By Fabian Massa.