Відображення. Ізраїль проти Іран 2014 ? За Фабіан Масса.

Переклад з іспанської на українську з Google Перекладач .

Тижня 70 ділиться з нами : Ізраїль проти Іран 2014 ?


Західні держави , нарешті , досягла угоди з Іраном щодо його ядерної програми : Іран повинен знищити свої ядерні заводи і продовжуватиме збагачувати уран до 5 %.
Ізраїль зберігає свій стратегічні розрахунки : з коштами , які ми маємо зараз , Тегеран може досягти ядерну бомбу протягом декількох місяців. "Ізраїль не відчуває себе з цією угодою " , додав прем'єр -міністр Біньямін Нетаньяху , згадуючи свою заяву в останні дні , що готовий захищати свою країну з методами , які вона вважає доречними .


У 2012 році Ізраїль і США . УУ . Вони вважають " профілактична " атака проти Ірану [ 1 ] . Сьогодні , згідно із заявами прем'єр -міністра Ізраїлю , це знову варіант:
"" Сьогодні світ є набагато більш небезпечним місцем , тому що найнебезпечніший режим у світі зробила важливий крок на шляху до досягнення найнебезпечніша зброя у світі кроком " , на початку свого кабінету " , сказав він Нетаньяху.


Існує майже безшовні в ізраїльського політичного спектру. Лідерами урядом і опозицією вважають , що Іран , який не буде руйнувати їх реакторів і продовжуватиме збагачувати уран навіть при низьких рівнях представляє екзистенціальну загрозу їхній країні. " Це залишає нас в новій реальності , нам і Саудівської Аравії" , сказав він на Громадській радіо міністр закордонних справ Авігдор Ліберман. "Держава Ізраїль повинен буде зробити переоцінку ситуації. Нам потрібна переоцінка . Судячи з усього , ми збираємося мати , щоб зробити наші власні рішення , коли всі варіанти знаходяться на столі " , додав він. Кілька високопоставлені ізраїльські чиновники заявляли , що в останні тижні , які провели непрямі контакти зі своїми колегами з Саудівської Аравії , яка також протистояти , більш обережно , угода, підписана в перші години неділі , хоча обидві країни мають дипломатичні [ 2 ] відносини .

Західна розвідка вважає , що Ізраїль володіє ядерною зброєю , починаючи з кінця 60 -х років. За її лідерів , Іран повинно бути дозволено розпоряджатися ними з міркувань ідеології. " Іранські лідери неодноразово закликали до знищення Ізраїлю. Це в їх ідеології. Не хочу бачити новий холокост "нещодавно розповів про це газеті високопоставлений ізраїльський чиновник на умовах анонімності. [ 3 ]

Тиждень 70 ось-ось почнеться. Чи готові ми ?


__________________________________


[ 1 ] http://www.lasemana70.com/2013/04/israel-vs-iran.html ; http://www.lasemana70.com/2013/04/israel-vs-iran_24.html ; http:/ / www.lasemana70.com/2013/04/el-fantasma-de-la-guerra-vuelve-asomar.html ; http://www.lasemana70.com/2013/04/the-phantom-of-war-drohende - Wieder - in.html
[ 2 ] http://internacional.elpais.com/internacional/2013/11/24/actualidad/1385302811_398068.html
[ 3 ] http://www.lasemana70.com/2013/11/study-el-gran-mahdi-islamico-y-el.html ; http://www.lasemana70.com/2013/11/study-great - Махді - ісламська і - biblical.html


Comentarios

Entradas populares de este blog

NEWS. Второй зверь. By Fabian Massa.

Reflexión. La parábola de las 10 vírgenes. By Fabian Massa

Reflexión. El primer discurso de Pedro y la conversión de los 3.000. By Fabian Massa.