Дослідження (Sh). Велика ісламська Махді і біблійних Антихриста. Фабіан Массі

Переклад з іспанської українською мовою з Google Перекладач .

Тиждень 70 ділиться з нами Велика ісламська Махді і біблійних Антихриста


Пророцтва Кінця Часів, згідно ісламу , знайдені в сури (глави Корану) Al і Al комбінаційного Takweer . В ісламському священному тексті того часу називається "La ХОРА » , які виникають, за словами Мухаммада ", коли хаос панує в світі. Різні країни будуть займатися нічними атаками один проти одного. Ні помилуй старших з молодшими або показати сильну добрий до слабким 


Тоді , в умовах хаосу ( який сьогодні ототожнюється з війни із застосуванням ядерної зброї ) з'являються Великої Махді ( Guided ) Верховний імам ( проповідник ) № 12.

Цікаво , що Пророк Мухаммад є прямим нащадком Ізмаїла , сина Авраама від Агарі . І якщо ми йдемо в генеалогії Авраама в Бутті 11 ми бачимо , що є прямим нащадком Сіма.

І Сим є прямим нащадком Адама , як лінія Сифа . Тобто , " Великий Махді" Ісламський узгоджується з біблійним антихриста , людини гріха другим Солунян 2,3-4 , буде прямим нащадком Адама по лінії Сифа .Основні особливості Махді і Антихриста .

біблійні Антихриста

1 . Антихрист буде безпрецедентним лідером з великою здатністю говорити і запустити
Два . Лжепророк буде підтримувати антихриста обдурити світ , щоб прийняти і слідувати Антихриста
Три . Антихрист і лжепророк зібрав велику армію , щоб підкорити землю і нав'язати своє королівство.
Квітень. Лжепророк описується як дракон прийде і перспективних плутати миру, справедливості і рівності , тобто ягняти сукню.
Травня. Антихрист і лжепророк встановити новий світовий порядок.
Червень. Антихрист буде змінюватися раз .
Липень. Антихрист і лжепророк нав'язати єдину релігію.
Августа. Антихрист і лжепророк буде виконуватися через відсікання голови , хто не приймає їх релігії.
9 . Антихрист буде мати конкретні конфлікти проти євреїв , бо вони не готові прийняти і будуть переслідувати і вбивати багатьох.
10 . Антихрист і лжепророк будуть атакувати і завоювати Єрусалим , у супроводі Гога і Магога , і група ісламських країн. Прямо зараз , всі народи згадуються в Біблії і що виконав цю атаку і мусульмани.
11 . Антихрист буде встановити його духовної влади , проголошуючи Бога в храмі в Єрусалимі ( мерзоту запустіння ) .
12 . Антихрист буде робити великі справи і чудеса для всіх , щоб вірити в нього.
13. Антихрист буде зробити мирний договір з Ізраїлем протягом семи років. При другому пришесті , Ісус захищатиме Єрусалим і Ізраїль від нападу коаліції країн , які приєднаються до Антихрист і лжепророк .


Що Коран говорить про Махді ( IMAM 12 ) ?

1 . Імам Аль Мадх'я буде безпрецедентним лідером з великою здатністю говорити і свинцю.
Два . Поряд Махді прийде Ісус ( ісламські версії Ісуса , очевидно Леу лжепророк ) і підтримувати все те , що Махді для світу , щоб стежити і підтримувати його.
Три . Махді і мусульманським Ісус буде мати потужну армію , яка використовується для підкорити землю і нав'язати своє царство " справедливості і рівності".
Квітень. Ісламський Ісус прийде з назвою Агнець Божий , але навчить одна істинна релігія є іслам.
Травня. Махді і мусульманського Ісуса створення нового світового устрою , які ввели правди , миру і царства і мусульманські правила стилю.
Червень. Імам Аль Мадх'я прийняти ісламського календаря по всьому світу , таким чином , випливає, що часи змінюються . Мусульмани використовують календар з 12 місяців і 30 днів , з мусульманськими іменами.
Липень. Махді і мусульманського Ісуса встановити тільки іслам як релігію єдино прийнятним для Аллаха
Августа. Махді і мусульманського Ісуса буде виконуватися через відсікання голови тих , хто не прийняв іслам в якості офіційної релігії , Мухаммед пророк його , і т.д.. Загальновідомо , що завжди було практики ісламу обезголовити їх супротивників.
9 . Махді і мусульманським Ісус є конкретний наказ Аллаха , щоб убити всіх євреїв. Цей порядок не буде новим , тому що навіть сьогодні, тобто чи не єдиною причиною існування ісламу .
10 . Махді і мусульманського Ісуса буде атакувати і завоювати Єрусалим і ісламізації його . Мадхья встановити ісламський халіфат зі столицею в Єрусалимі .
11 . Мадхья також творять чудеса.
12 . Мадхья зроблять мирний договір з Ізраїлем протягом семи років.
13. Мусульманське або Даджаль з'явиться антихрист , щоб обдурити євреїв і змусити їх повірити , що це Ісус , Месія вони так довго чекали. Коран ПОПЕРЕДЖАЄ всіх мусульман біжать від нього , і ігнорувати все, що ви говорите.


Тиждень 70 ось-ось почнеться , ми готуємо ?

1 . Після Мухаммеда було проведено 11 імамів . Останній Хасан ібн Алі ібн Абу Таліба жив між 625 і 670 н.е. Дванадцятий і останній є Великий Махді .


Comentarios

Entradas populares de este blog

NEWS. Второй зверь. By Fabian Massa.

Reflexión. La parábola de las 10 vírgenes. By Fabian Massa

Reflexión. El primer discurso de Pedro y la conversión de los 3.000. By Fabian Massa.