Відображення (Sh). Гомосексуалізм в Церкві. За Фабіан Масса.

Переклад з іспанської на українську з Google Перекладач .

Тиждень 70 ділиться з нами : Гомосексуалізм в Церкві.

У газетах того часу 28 листопада 2013 вийшов опубліковані наступні новини : " Британський Церква пропонує провести одностатеві шлюби "

Духовенство церкви Англії і міг визнати шлюби між одностатевими парами в їх церковних обрядів , відповідно з низкою пропозицій сьогодні , які підсилюють більш відкритий підхід Церкви до гомосексуалізму . Англіканська церква має близько 80 мільйонів прихожан світу і падіння заборону на гей духовенства , мають громадянське відносини стають єпископи .

Наступний абзац записці привернуло мою увагу : " Вчення про Церкви ( англіканської ) сексуальності в протиріччя з сучасними соціальними установками , а не тільки для геїв і лесбіянок християн , а й для гетеросексуальних християни "
Це нинішня тенденція до розбавить Слово Боже не « створювати конфлікт з сучасних соціальних відносин"

Чи є Бог повинен " пристосувати " , що суспільство розуміє , що не так? Звичайно , насправді ми , як суспільство , є ті , які повинні " вичавити " до того , що Бог говорить , щоб мати здорове суспільство без соціальної несправедливості , без зловживання , без насильства і пороків , таких як наркотики і алкоголь.

Тепер Бог дав людству "Вільна воля " є можливість вибирати між роблять те , що Біблія говорить і те , що ділитися один сподобалося. Очевидно , ми з або без Бога : Там немає іншого позиція .

Так що я помітив записку , яка говорить про " геїв і лесбіянок християн , геїв духовенство може досягати єпископів " Якщо людина дійсно християнин не може бути геєм , не кажучи вже Божий слуга , коли Бог говорить , явно не прийнятий гомосексуалізм. Це проти гомосексуалізму , але лише питання здорового глузду , людина не може бути двох суперечливих речей в той же час, це все одно що намагатися змішувати воду з маслом.

Ви не можете бути як :

Крістіан і злодій
Крістіан і жорстокими
Крістіан і брехун
Крістіан перелюбник


Бути християнином є слідувати за Ісусом і намагаюся жити так туго , зі Словом Божим.


Тиждень 70 ось-ось почнеться. Плутанина буде збільшуватися, але ті, хто терпіти до кінця, той спасеться.


http://www.lanacion.com.ar/1642773-la-iglesia-britanica-propone-celebrar-matrimonios-homosexualesComentarios

Entradas populares de este blog

NEWS. Второй зверь. By Fabian Massa.

Reflexión. La parábola de las 10 vírgenes. By Fabian Massa

Reflexión. El primer discurso de Pedro y la conversión de los 3.000. By Fabian Massa.