Відображення (Sh). Гомосексуалізм в Церкві. За Фабіан Масса.

Переклад з іспанської на українську з Google Перекладач .

Тиждень 70 ділиться з нами : Гомосексуалізм в Церкві.

У газетах того часу 28 листопада 2013 вийшов опубліковані наступні новини : " Британський Церква пропонує провести одностатеві шлюби "

Духовенство церкви Англії і міг визнати шлюби між одностатевими парами в їх церковних обрядів , відповідно з низкою пропозицій сьогодні , які підсилюють більш відкритий підхід Церкви до гомосексуалізму . Англіканська церква має близько 80 мільйонів прихожан світу і падіння заборону на гей духовенства , мають громадянське відносини стають єпископи .

Наступний абзац записці привернуло мою увагу : " Вчення про Церкви ( англіканської ) сексуальності в протиріччя з сучасними соціальними установками , а не тільки для геїв і лесбіянок християн , а й для гетеросексуальних християни "
Це нинішня тенденція до розбавить Слово Боже не « створювати конфлікт з сучасних соціальних відносин"

Чи є Бог повинен " пристосувати " , що суспільство розуміє , що не так? Звичайно , насправді ми , як суспільство , є ті , які повинні " вичавити " до того , що Бог говорить , щоб мати здорове суспільство без соціальної несправедливості , без зловживання , без насильства і пороків , таких як наркотики і алкоголь.

Тепер Бог дав людству "Вільна воля " є можливість вибирати між роблять те , що Біблія говорить і те , що ділитися один сподобалося. Очевидно , ми з або без Бога : Там немає іншого позиція .

Так що я помітив записку , яка говорить про " геїв і лесбіянок християн , геїв духовенство може досягати єпископів " Якщо людина дійсно християнин не може бути геєм , не кажучи вже Божий слуга , коли Бог говорить , явно не прийнятий гомосексуалізм. Це проти гомосексуалізму , але лише питання здорового глузду , людина не може бути двох суперечливих речей в той же час, це все одно що намагатися змішувати воду з маслом.

Ви не можете бути як :

Крістіан і злодій
Крістіан і жорстокими
Крістіан і брехун
Крістіан перелюбник


Бути християнином є слідувати за Ісусом і намагаюся жити так туго , зі Словом Божим.


Тиждень 70 ось-ось почнеться. Плутанина буде збільшуватися, але ті, хто терпіти до кінця, той спасеться.


http://www.lanacion.com.ar/1642773-la-iglesia-britanica-propone-celebrar-matrimonios-homosexualesComentarios

Entradas populares de este blog

NEWS. Второй зверь. By Fabian Massa.

Reflexión. La parábola de las 10 vírgenes. By Fabian Massa

Reflexión. El que tenga oídos para oír, que oiga. By Fabian Massa