НОВИНИ . Мексика : екзорцистів проти Narcos , Частина I. За Фабіан Масса.

Переклад з іспанської на українську з Google Перекладач .

Тиждень 70 ділиться з нами : Мексика , екзорцистів проти Narcos .

Екзорцистів боротися з насильством наркотиків в Мексиці. Частина I.

Незвичайна історія , опублікована 26 листопада 2013 у ВПС , розглядається взаємозв'язок між організованою злочинністю - незаконний обіг наркотиків та культу Сан La Muerte . Цей нещасний асоціації визнаний і католицькою церквою та урядом Мексики.
Для багатьох священиків , країна перебуває під атакою «Демона» , який відповідальні Дикі смертей в останнє десятиліття ; BBC свідком цього явища.

Екзорцизм вже явище в Мексиці. Примітка , фото і відео : Новини BBC [ 1 ]
Католицька церква вказує на культ Санта Muerte як причина , що він описує як зростаючого присутності диявола.

Вважається , що Санта Muerte , череп , весільну сукню або сукню , має близько восьми мільйонів послідовників , що робить його всі види запитів. Для цілей мексиканської міграції , дослідники говорять , що навіть вже має присутність у Центральній Америці , США та Канаді.

А в останні роки він був популярним культ був широко прийнятий вбивць наркокартелів.

" Наркоторговці попросити милості і допомоги , щоб уникнути арешту , натомість вони пропонують людські жертви. Це призвело до зростання насильства в країні".
Католицька церква також вважає , що легалізація абортів у 2007 році в Мехіко внесок у злих духів від поширення по країні. Для католиків священиків дві проблеми тісно пов'язані між собою. Існує зараження демонів сьогодні в Мексиці , тому що ми відкрили двері в смерті.

BBC інтерв'ю священика Ернесто Caro , який зауважив: « Коли війська почали розгортання в районах , контрольованих наркоторговцями в 2006 році , працює в багатьох святинь і храмів , присвячених організованої злочинності були знайдені Санта Muerte .
Цей зв'язок між членів культу і наркокартелів пізніше документально Бюро Генерального прокурора.

"Коли уряд почав розглядати це як церква попросила нас допомогти в кампанії , щоб перемогти злочинні групи: ми й вони в військовому Санта Muerte " .

Сенс цієї історії в тому , що це партнерство між федеральним урядом Мексики і Церкви , яка показує , що вони розуміють , що це зло потрібно боротися як у природному і духовної.

У частині II цієї записки , я поясню , що , хоча діагноз проблеми і дійшли висновку , ( що нарко мафія потрібно боротися як у природному і духовної дуже мудро ) результат буде катастрофічним.

Зло і смерть відкрито переслідувати цілі країни . Тиждень 70 ось-ось почнеться. Чи готові ми ?

  [ 1 ] http://www.bbc.co.uk/mundo/noticias/2013/11/131122_mexico_exorcismo_iglesia_narco_vh.shtmlComentarios

Entradas populares de este blog

NEWS. Второй зверь. By Fabian Massa.

Reflexión. La parábola de las 10 vírgenes. By Fabian Massa

Reflexión. El primer discurso de Pedro y la conversión de los 3.000. By Fabian Massa.