STUDY (Sh): Ісус і прокаженого . Фабіан Масса.

Переклад з іспанської українською мовою з Google Перекладач .

Тиждень 70 ділиться з нами: 

Ісус і прокаженого. На служінні пастора Пола Фотозвіт [ 1]. 40 прокажений прийшов до нього і попросив його на коліна :
- Якщо хочеш , можеш мене очистити .
41 наповнене співчуттям , Ісус простягнув руку і торкнувся його і сказав:
- Я хочу . Будьте чисті!
42 проказа негайно залишили його , і він був видужав . Г- н 1,40 - 42NVI

Очевидно , що людина почула б історію Ісуса , Його милість і чудеса , які Бог створив через Нього
Ця людина, яка не реєструє ім'я , він був дуже близький до Христа , в той час як Ісус був тільки простягнути руку , щоб доторкнутися до неї. При цьому людина порушує закон Мойсея , в якій прямо наказав , щоб прокажені не могли бути поряд з людьми , але повинні перебувати на безпечній відстані і кричати , " Нечиста , брудна" попередити всіх , що вони не повинні підходити до них. Це було ставлення , що були групою з десяти прокажених розповідь Луки:

11 Ісус іде в Єрусалим , проходячи між Самарії та Галілеї . 12 І, коли входив села, перестріли Його десять прокажених , що стали здалека ! 13 і гучним голосом говорили : Ісус Наставник , помилуй нас! Луки 17,11 - 13 RV60 .

А навіщо ховати ? У той час , не було ніякого лікування прокази , то єдине , що залишилося зробити , не було тримати поширення захворювання , і це було досягнуто шляхом ізоляції хворих.
У книзі Левит [ 2] існує ряд постанов щодо прокази , коли підозрювана особа було заражено було пов'язано з священик , який оцінюватиме , чи було це примха або хвороби. Якщо дійсно людина страждала від прокази , був відділений від своєї сім'ї , свого народу і був виділений. Це була страшна річ , до того ж страждає захворюванням , яке зруйнувало її тіло кожен день , людина була викорчувані всі , був оголошений нечистим і не буду мати ніякого фізичного контакту з будь-ким . Прокажений був виділений , поодинці , знедолених , піддається дискримінації , зневажаються , проказа було сприйнято як " покарання від Бога » , тому пацієнт був внесений до " кляті" . Там не було нічого , що він міг зробити, і хворе суспільство нічого не міг зробити для нього. Страждаючих цим захворюванням було " мертвих " у житті , в буквальному сенсі.

Але незважаючи на все це , людина , була впевненість , щоб підійти до Ісуса і на коліна перед ним , він сказав :
- Якщо хочеш , можеш мене очистити . Він не сумнівався , що Ісус мав силу і владу , щоб зробити неможливе , врятувати його від цієї страшної чуми. У нього була віра і розуміння здорово , тому що він також визнала суверенітет Бога , тому я прошу , щоб Ти зцілив починаючи з , якщо ви хочете. Він являє волю Бога і був готовий визнати , що може бути , Господь не хотів !
Якщо ви хочете , і всі його істота буде плакати на внутрішній : "Будь ласка , подобається , дай мені здоров'я , можливість перестати бути парією , щоб повернутися до життя , до сім'ї , до роботи , щоб вставити собі назад в суспільства "

41 наповнене співчуттям , Ісус простягнув руку і торкнувся його і сказав:
- Я хочу . Будьте чисті!
Милосердя і любов до Бога вище закону торкаючись прокаженого Ісус порушення правил дано Мойсею . Він міг би кинув фразу , не торкаючись до людини. Але він вибрав. Дозвіл вчителя , може бути , це був зціляти тіло , але принести бальзам для тієї людини , який не мав будь-якого фізичного контакту чи шоу любові від того , хто знає , як давно!42 проказа негайно залишили його , і він був видужав . Величезне диво , здорові , відновлена ​​, тепер з'явилася нова можливість. Я міг піти додому , бути з сім'єю, робота , сон , живий ...

У Біблії , проказа є одним з видів гріха. Слово Боже говорить , що відплата за гріх смерть [ 3].
Ми бачимо його щодня , як гріх , як проказа , вбиваючи людей потроху кожен день: як віце - наркотики , алкоголь , розпуста , насильство , і т.д. ... панують у суспільстві. Люди знищені практика гріха : перший з них , а потім втратити сім'ю , друзів , роботи , можливості . Гріх руїнах нашого суспільства.
Як це сталося з суспільством в древні часи з проказою , у якого не було "лікування " і не могли дати вихід до хворих , так що робить наше суспільство : Він не має вибору , окрім як запропонувати його занурена в середині вад і помилок.

Хто може допомогти тоді? Тільки Ісус має владу і суверенітет змінити те , що неможливо для людини. Ісус як і раніше має " Healing Touch " і " Якщо я хочу зцілити " на вустах сьогодні , як і вчора , тому що Він не змінюється.

Якщо у вас є або знаєте людей , в їх середовищі страждає від проблем , ви не можете вирішити , такі як наркотики , алкоголь , порнографія , насильство , проституція , сексуальне невизначеності , знаю , що ці речі приводять до живої смерті. Але хто наближається до Майстра і просити Його прийняти Його милість і порятунок .

Ісус Христос той же вчора , сьогодні і навіки . Тиждень 70 ось-ось почнеться , зараз саме час покаятися зла до вічного спасіння .

_____________________________

[ 1] Павло грудня є частиною пастирської команди і директор Інституту Біблії цар царів Церкви в Бельграно , Буенос- Айрес Аргентина , чий старший пастор преподобний Клаудіо Фрейдзон .
[ 2] Левит 13
[ 3] Бо заплата за гріх смерть , а дар Божий вічне життя в Христі Ісусі , Господі нашім. Римлян 6:23 RV60Comentarios

Entradas populares de este blog

NEWS. Второй зверь. By Fabian Massa.

Reflexión. La parábola de las 10 vírgenes. By Fabian Massa

Reflexión. El primer discurso de Pedro y la conversión de los 3.000. By Fabian Massa.