Повідомлення . РІЗДВО , ЧИЇ ? Вікіпедія .

Переклад з іспанської на українську з Google Перекладач .


Різдво приходить від латинського слова Nativitas (Різдва ) , що означає народження зокрема , відноситься до народження Христа відзначається кожен 25 грудня, однак , ніде в Біблії точна дата народження Ісуса не згадується. Різдвяна вечірка була визнана 300 років після його смерті , коли імператор Костянтин дозволено християнство в Римській імперії , після проведеної Імперії з часів Нерона , тому що дата знайшов популярність серед римських християн бути дата «відродження» Бога Сонця існує невідповідність між чи дійсно були " торжества" Ісус народився до цієї дати.

Християнська святкування Різдва , здається , були переміщені близько 330 р. , при Костянтині ( 306-337 ) , до 25 грудня. Це мало означати Христа як Sol Invictus правда . Важливо відзначити , що з 315 року , стали з'являтися на монетах ранніх християнських символів. Ймовірно , в цей час , коли відбувається зміна Різдвяна вечірка 25 грудня. Зібралися від знаменитого бачення Костянтина повідомлення було про те , про поширеність Сонця Христа: Христос є істинний нескореної НД Необхідно тільки , щоб перемістити дату народження Ісуса по 25 грудня , в день народження Sol Invictus відзначався .


Імператор Костянтин I ( 306-337 ) був вірним послідовником язичницьких традицій (бога сонця). Його навернення до християнства було пов'язано з передбачуваним баченні він мав , коли він побачив хрест перед сонцем і пішов зі своїм військом і голос почув, що " з цим знаком переможеш " ( Латинської : у спеціальній Signo Vinces , " з цим знаком переможеш ' ) ? . Це був випадок , щоб носити символ хреста на його прапори і виграти битву за Мільвійського моста.

Brumales партія була язичницьке свято, присвячене сонцю, яке відбулося під час зимового сонцестояння , як правило , що відбувся 25 грудня. Свято Сатурналий розпочалася 17 грудня і тривала 7 днів , на честь бога насіння і вина , Сатурна. Такі партії мали дуже схожі характеристики з тим , що ми знаємо сьогодні , як Різдво . Персоніфікований в Бога Мітри - кінець Сатурналий , 25 грудня , народження Соль- NATALIS Соліс Invictis (народження непереможного сонця) відзначався . Хоча Мітраїзм було перські коріння (бог Мітра ) , став домінуючою релігією в Римі , особливо серед soldiers.Різдвяний вечір став відзначатися як християнин з моменту Костянтина свято , тому що це було раніше неможливо через релігійні переслідування . У 336 вперше з'явився як партії в римському календарі був поступово вступає формальні традиції християнської церкви , до V століття , він не буде офіційно наказав , повністю затьмаривши партію Sol Invictus .

http://es.wikipedia.org/wiki/Sol_Invictus

Comentarios

Entradas populares de este blog

Reflexión. La parábola de las 10 vírgenes. By Fabian Massa

NEWS. Второй зверь. By Fabian Massa.

Reflexión. El primer discurso de Pedro y la conversión de los 3.000. By Fabian Massa.