Дослідження . Німрод і з першої спроби з " Нового Світового Порядку " . За Фабіан Масса.

Переклад з іспанської на українську з Google Перекладач .


Тиждень 70 ділиться з нами : Nimrod і з першої спроби з " Нового Світового Порядку ".

Німрод , " Могутній "
Перша згадка зроблені Німрод в Біблії в Книзі Буття 10,8 , що також вказує , що це був " сильний на землі " після Потопу . Вчені пов'язують ім'я Нимрода з дієсловом " Marad [1]" бунт , якщо це правильно , фраза 9 Він був дужий мисливець перед Господом слід розуміти як дужий мисливець перед Богом.

Він представив всі його конкурентів і виграв абсолютну владу над усім людством свого часу, він намагався нав'язати « нового світового порядку» , в порушення встановлених Господом , який дав керівництво сем. Деякі вчені спробували визначити Нимрода з Шаррукине [ 2 ] або Саргон Аккада [ 3 ] , засновник Першої Імперії ( аккадського ) , що пам'ятаю. Інші бачать у ньому фігуру ассірійського бога Нинурта [ 4 ] , бог війни і полювання, як Німрод , був щасливий , щоб полювати своїх ворогів. [ 5 ]

Джеймісон [ 6 ] говорить , що цей великий здатність полювати на диких тварин ( загроза перших сіл ) отримали користь народу , до того ж дає йому велику популярність . Без сумніву , ця популярність , чудовий потенціал для лідерства та демографічного вибуху не виявлено в Буття глави Х , були основою Нимрода організувати першу імперію в після Потопу ери.

Царство його спочатку було місто Бабеля , і незабаром розширена в Нижній Месопотамії засновників інших сильних :

10 І це був початок його царства : Вавилон, Ерех , Аккад і Calne , в землі Шінеар.Потім , коли сильна на півдні почав свою кампанію на півночі :


11 З того краю вийшов Ашшур , та й збудував Ніневію , Rehoboth , Cala ,
12 і Ресен між Ніневії і Калахом , яка є велике місто. Gen.10.8 - 12 RV 60 .

Ця військова експедиція завоювання була окупована семітів [ 7 ] племінні території . Ми бачимо , що робить більш глибоке читання тексту можна вивести війну , навіть якщо прямо не зазначено [ 8 ] . Позов царювання було досягнуто за підкорення всіх племен , і територіальна експансія була консолідована з будівництвом та організації населення в містах - держав.

Весь цей процес , очевидно , потрібен час , хоча ніяких явних даних , приблизний час не може бути виведена з наступної інформації: Пелег (чиє ім'я увічнене в місті Phaliga ) жили приблизно з 2269-2030 . Дж. С. Його назва означає «поділ » , тому що « в дні його земля була розділена " , тобто " народ землі", " звідти розсіяв їх Господь по всій поверхні Землі" , але ми не повинні прийняти цю дату як визначального фактора , там дійсно не все записи здогадки.

З тих пір Сатана буде прагнути нав'язати свою новий світовий порядок , кожен з великих держав була спроба , що не вдалося:
  
  • Вавилонська імперія
  • Ассірійська імперія
  • перська імперія
  • Імперія Олександра
  • Римська імперія
  • Нацистська Німеччина ( "відтворення Римської імперії)

Хоча кожен з них був обмежений шанси на перемогу великий успіх , Бог , нарешті , вигубив. З тією ж останньої , нарешті , перемога буде Цар Царів і Господь пануючих .

Тиждень 70 ось-ось почнеться. Чи готові ми ?


_________________________

[ 1 ] Сильний # 4775 Marad : Повстання , бунтар , бунтар .
[ 2 ] Саргон Аккада , також відомий як Саргон Великий ( аккадського Sharrum -кін , " законним королем " , "справжній король ") ( бл. 2270 до н.е. - 2215 до н.е. , відповідно до короткої хронології ) [] був першою людиною , історії людства , щоб створити справжній Empire аккадську імперію. Його нащадки правили Месопотамії протягом наступного століття і половини. http://es.wikipedia.org/wiki/Sarg % C3% B3n_I_de_Acad
[ 3 ] аккадського імперії: Вона тягнулася від Еламу для середземноморського регіону , включаючи річок Тигр і Євфрат , частин сучасного Ірану , Сирії і, можливо , частини сучасної Туреччини. Його столицею був академік (також відомий як Агаде ) .
[ 4 ] У аккадського і шумерської міфології , Нинурта ( Нін - Ур : Господа Землі або г -н Плуг ) був богом Ниппура , також визначені як Нингирсу , Ninib або Ninip . Дотримується тріаду богів Енліля з батьком і матір'ю Нінліль . Зазвичай представлені тримає лук , спис і чарівний молоток під назвою Шарур , який міг говорити і перетворюватися на крилатого лева.
[ 5 ] http://es.wikipedia.org/wiki/Nemrod
[ 6 ] Exegetical Коментар Старий Завіт Біблія Джеймісон , Фоссе & Brown , стор 28 .
[ 7 ] Джеймісон , стор 28 .
[ 8 ] Крім того , можна припустити , що в Книзі Буття 6.1 , коли "сини Божі взяв дочок людських " був також силою зброї.Comentarios

Entradas populares de este blog

Reflexión. La parábola de las 10 vírgenes. By Fabian Massa

NEWS. Второй зверь. By Fabian Massa.

Reflexión. El primer discurso de Pedro y la conversión de los 3.000. By Fabian Massa.