Відображення. Сарди , Мертве Церква Фабіан Масса.

Переклад з іспанської на українську з Google Перекладач .


Тиждень 70 ділиться з нами : Sardis , Мертве Церква .

О 3 Одкровення.

" І до Ангола Церкви в Сардах напиши: так говорить має сім Божих духів і сім зірок : Знаю твої справи , у вас є ім'я , ніби живий, а ти мертвий . 2 Прокиньтеся ! Зміцнення що залишається і ось-ось помре , бо я не знайшов твоїх діл закінченими перед Богом. 3 Так що пам'ятайте , що ви отримали і почув, і бережи, і покайся . Якщо ви не прокинутися , коли ви найменше цього очікуєте впаде на вас, як злодій .
4 Але у вас є кілька в Сарди , які не забруднені їх одяг. Вони , бути гідними , будуть ходити зі Мною в білих. 5 Переможець зодягнеться в білу . Ніколи не изгладить його ім'я з книги життя , і ймення його визнаю перед Отцем Своїм і перед Його Анголами. 6 Хто має вухо, хай чує , що Дух говорить церквам . Одкровення 3,3 - 6 NIV
Місто Сарди був важливим містом Малої Азії , нині Туреччини.

1 . Це говорить має сім Божих духів і сім зір : Нагадаємо , символічне значення чисел до євреїв : 7 Число висловив правильно (В шість днів Бог закінчив всі свої справи і 7 відпочивав ), яка має сім духів Божих , тобто наповнення Святим Духом і семи зірок , зірка на зображення для ангелів можна інтерпретувати як має владу і контроль над усім небесним воїнством .

Два . Я знаю ваші роботи є ім'я , ніби живий, а ти мертвий : У нашому " Current євангельської культури" приймає як дуже духовний , щоб процвітаючих церков. Церква " померти духовно " , коли :
. Літургія важливіше духовного життя.
б. Музика пісні є більш важливим , ніж послання , переданого
с. Коли є 4 годин музики і 15 хвилин проповіді і 45 хвилин " звітності влади " від " помазаник " .
м. Соціальна діяльність важливіше Слова Божого .
е. . У всякому разі , коли ви любите його більше матеріалу до духовного .
е. Коли число членів важливіше , ніж кількість новонавернених .
м. Коли гріх терпимо.

Три . Згадай , що ти взяв і почув , я вважаю, і покайся . Якщо ви не прокинутися , коли ви найменше цього очікуєте впаде на вас, як злодій . Те , що ми отримали , був Слово Боже в цілому і Євангеліє Ісуса зокрема. Євангеліє процвітання і Життя Колір Роза не відповідають дійсності.


Тиждень 70 ось-ось почнеться. Чи готові ми ?Comentarios

Entradas populares de este blog

NEWS. Второй зверь. By Fabian Massa.

Reflexión. La parábola de las 10 vírgenes. By Fabian Massa

Reflexión. El primer discurso de Pedro y la conversión de los 3.000. By Fabian Massa.