Дослідження (Ш. ) . Чорний вершник ще їде в Європі. За Фабіан Масса.

Переклад з іспанської на українську з Google Перекладач .

Тиждень 70 ділиться з нами : Чорний вершник ще їде в Європі.

Вул. Літня жінка просить в Афінах. Бідність в Греції досягає 30 % і безробіття на рівні 25 %. / BLOOMBERG [ 2 ]


5 І коли третю печатку , я третю істоти життя , які кричали: « Давай! " Подивився , і з'явилися чорний кінь! Сидів, мав вагу в руці своїй. 6 І почув я голос серед чотирьох тварин, яка говорила " Кілограм пшениці , або три кілограми ячменю для одного дня зарплати і не пошкодити ціни на нафту і вина. "
Одкровення 6,5 - 6 NIV

У цьому тексті є кілька символів , які ми маємо на увазі , щоб зрозуміти глибину цього пророцтва , і чорний кінь! Чорний колір асоціюється з голоду. У Біблії пророк Єремія займає опис плачевного стану громадян Єрусалиму під час облоги його військами Навуходоносора [ 6 ] :


7 Князі її були в ній чистіші від снігу , біліші від молока ;
Ще блондинки були його тіло , ніж рубіни , їх найпрекрасніше з сапфіра. 8 чорніше чорноти є його зовнішній вигляд; не відомі на вулицях ;
Їх шкіра чіпляється за їх кісток , сухих , як палиця .
9 Вони були вбиті мечем , який вбив голодом ;
Для цих сосни геть, приголомшувані для браком плодів землі . Плач 4.7 - 8RV60 .

Кілограм пшениці , або три кілограми ячменю по день зарплати, тобто успіхи в роботі дня , щоб просто купити Основи досягти.
Afectes ... але не ціни на нафту і вина. Криза не вплине на широкі верстви ресурсів , але тільки пролетаріат. Це пророцтво виповнюється на лист , багаті стають багатшими , а городяни збираються реальні лиха. [ 1 ]
*

Цей текст був опублікований в блакитно на посаді " Чотири вершники Апокаліпсису " 24 лютого 2013 року. У цей день , 7 грудня 2013 Європейський ситуація не покращилася суттєво. Згідно з даними , опублікованими Євростатом (Європейське бюро статистики ) однієї в чотирьох європейців погане , то є 124 500 000 на Європі бідними.

Відсотки не є однаковими , але є великі відмінності між країнами. Таким чином у нас є , а курс становить 49 % в Болгарії , 42 % у Румунії , 37 % в Латвії та 35 % у Греції , досягнувши лише 15 % у Чехії та Нідерландах , 17 % у Фінляндії та 18 % у Швеції та Люксембурзі. Серед основних європейських економік , Франція 19,1 % , Німеччина 19,6 % , Великобританія 24,1 % , Іспанія 28,2 % в Італії та 29,9 % [ 3 ] .


Навіть у країнах , "Rich " в Європі , рівень бідності досяг тривожні цифри:

Данія 19 %
Швеція 18,2 %
Люксембург на 18,4 %


Нехай буде голод і злидні у таких країнах , як Ефіопія , Судан і серед південь від Сахари заморських країн буде пророчим , але що є голод в аристократичній Європи самодостатнім і дуже яскравим.

У першій половині 70 - Тижня [ 4 ] переслідуватиме світ Чотири вершники Апокаліпсису :

Вершник на білому коні : чудове Гуманізм , компанія в основному від те, що Боже

Вершник з червоного коня : War Вітри , що дмуть в різних частинах земної кулі. Напруга на Близькому Сході і загроза Ізраїлю атакують " превентивно " в Іран . Сирія спустошений громадянської війни , яка сьогодні забрала більше 120 тисяч життів і створено понад 1600000 переміщених цивільних осіб. Війна в Центральноафриканській Республіці , "арабської весни" на Близькому Сході. Напруженість у відносинах між Китаєм , Японією і США з одного боку і Північної Кореї проти Південна Корея і США

The Black Horse Rider : Голод , 25 % Європи голодний, холодно і потреби всіх видів.

Вершник на Pale Horse : Кілька шкідники загрожують суспільству в останні роки , такі як пташиний грип в 2012 і 2013 роках.


Після того , як опис Слова чотирьох вершників Народної згадує велике гоніння на Церкву Христову :

9 І коли п'яту печатку , я побачив під жертовником душі тих , хто був убитий за слово Боже і бути вірними у своїх свідченнях. 10 вигукнув гучним голосом : «Як довго , Владико святий та правдивий , все одно не судити мешканців землі і помститися за кров нашу ? " 11 І кожен з них дали білий халат , і вони сказали чекати трохи довше , поки кількість їх брати- служителі і братів , які мали бути вбиті , як і вони були завершені.
Одкровення 6,9 . NIV .

Гоніння на християн і відкрито розв'язали в Іраку , Нігерії , Єгипту .


Тиждень 70 ось-ось почнеться. Всі пророцтва виконуються, що свідчить про те , що Слово істинне. Зберегти свою душу зараз , прийняти Христа як свого Господа і покаятися в своїх гріхах. Знайти церква , де Слово Боже , час не чекає проповідував.

_________________________________

[ 1 ] Інші новини по темі : Іспанська http://www.lasemana70.com/2013/02/revelaciones-1-6.html ;
Інглес http://www.lasemana70.com/2013/02/revelations-1-65-8-four-horsemen-of.html
[ 2 ] http://www.ieco.clarin.com/mundo/Calle-Atenas-pobreza-Grecia-desocupacion_CLAIMA20130902_0006_4.jpg
[ 3 ] http://www.ieco.clarin.com/economia/europeos-pobre_0_1042696096.html

[ 4 ] ІСПАНСЬКИЙ http://www.lasemana70.com/2013/02/la-semana-70-1_12.html ;
ENGLISH http://www.lasemana70.com/2013/02/week-70-why-title.html


Comentarios

Entradas populares de este blog

NEWS. Второй зверь. By Fabian Massa.

Reflexión. La parábola de las 10 vírgenes. By Fabian Massa

Reflexión. El primer discurso de Pedro y la conversión de los 3.000. By Fabian Massa.