Дослідження (Ш. ) . Чорний вершник ще їде в Європі. За Фабіан Масса.

Переклад з іспанської на українську з Google Перекладач .

Тиждень 70 ділиться з нами : Чорний вершник ще їде в Європі.

Вул. Літня жінка просить в Афінах. Бідність в Греції досягає 30 % і безробіття на рівні 25 %. / BLOOMBERG [ 2 ]


5 І коли третю печатку , я третю істоти життя , які кричали: « Давай! " Подивився , і з'явилися чорний кінь! Сидів, мав вагу в руці своїй. 6 І почув я голос серед чотирьох тварин, яка говорила " Кілограм пшениці , або три кілограми ячменю для одного дня зарплати і не пошкодити ціни на нафту і вина. "
Одкровення 6,5 - 6 NIV

У цьому тексті є кілька символів , які ми маємо на увазі , щоб зрозуміти глибину цього пророцтва , і чорний кінь! Чорний колір асоціюється з голоду. У Біблії пророк Єремія займає опис плачевного стану громадян Єрусалиму під час облоги його військами Навуходоносора [ 6 ] :


7 Князі її були в ній чистіші від снігу , біліші від молока ;
Ще блондинки були його тіло , ніж рубіни , їх найпрекрасніше з сапфіра. 8 чорніше чорноти є його зовнішній вигляд; не відомі на вулицях ;
Їх шкіра чіпляється за їх кісток , сухих , як палиця .
9 Вони були вбиті мечем , який вбив голодом ;
Для цих сосни геть, приголомшувані для браком плодів землі . Плач 4.7 - 8RV60 .

Кілограм пшениці , або три кілограми ячменю по день зарплати, тобто успіхи в роботі дня , щоб просто купити Основи досягти.
Afectes ... але не ціни на нафту і вина. Криза не вплине на широкі верстви ресурсів , але тільки пролетаріат. Це пророцтво виповнюється на лист , багаті стають багатшими , а городяни збираються реальні лиха. [ 1 ]
*

Цей текст був опублікований в блакитно на посаді " Чотири вершники Апокаліпсису " 24 лютого 2013 року. У цей день , 7 грудня 2013 Європейський ситуація не покращилася суттєво. Згідно з даними , опублікованими Євростатом (Європейське бюро статистики ) однієї в чотирьох європейців погане , то є 124 500 000 на Європі бідними.

Відсотки не є однаковими , але є великі відмінності між країнами. Таким чином у нас є , а курс становить 49 % в Болгарії , 42 % у Румунії , 37 % в Латвії та 35 % у Греції , досягнувши лише 15 % у Чехії та Нідерландах , 17 % у Фінляндії та 18 % у Швеції та Люксембурзі. Серед основних європейських економік , Франція 19,1 % , Німеччина 19,6 % , Великобританія 24,1 % , Іспанія 28,2 % в Італії та 29,9 % [ 3 ] .


Навіть у країнах , "Rich " в Європі , рівень бідності досяг тривожні цифри:

Данія 19 %
Швеція 18,2 %
Люксембург на 18,4 %


Нехай буде голод і злидні у таких країнах , як Ефіопія , Судан і серед південь від Сахари заморських країн буде пророчим , але що є голод в аристократичній Європи самодостатнім і дуже яскравим.

У першій половині 70 - Тижня [ 4 ] переслідуватиме світ Чотири вершники Апокаліпсису :

Вершник на білому коні : чудове Гуманізм , компанія в основному від те, що Боже

Вершник з червоного коня : War Вітри , що дмуть в різних частинах земної кулі. Напруга на Близькому Сході і загроза Ізраїлю атакують " превентивно " в Іран . Сирія спустошений громадянської війни , яка сьогодні забрала більше 120 тисяч життів і створено понад 1600000 переміщених цивільних осіб. Війна в Центральноафриканській Республіці , "арабської весни" на Близькому Сході. Напруженість у відносинах між Китаєм , Японією і США з одного боку і Північної Кореї проти Південна Корея і США

The Black Horse Rider : Голод , 25 % Європи голодний, холодно і потреби всіх видів.

Вершник на Pale Horse : Кілька шкідники загрожують суспільству в останні роки , такі як пташиний грип в 2012 і 2013 роках.


Після того , як опис Слова чотирьох вершників Народної згадує велике гоніння на Церкву Христову :

9 І коли п'яту печатку , я побачив під жертовником душі тих , хто був убитий за слово Боже і бути вірними у своїх свідченнях. 10 вигукнув гучним голосом : «Як довго , Владико святий та правдивий , все одно не судити мешканців землі і помститися за кров нашу ? " 11 І кожен з них дали білий халат , і вони сказали чекати трохи довше , поки кількість їх брати- служителі і братів , які мали бути вбиті , як і вони були завершені.
Одкровення 6,9 . NIV .

Гоніння на християн і відкрито розв'язали в Іраку , Нігерії , Єгипту .


Тиждень 70 ось-ось почнеться. Всі пророцтва виконуються, що свідчить про те , що Слово істинне. Зберегти свою душу зараз , прийняти Христа як свого Господа і покаятися в своїх гріхах. Знайти церква , де Слово Боже , час не чекає проповідував.

_________________________________

[ 1 ] Інші новини по темі : Іспанська http://www.lasemana70.com/2013/02/revelaciones-1-6.html ;
Інглес http://www.lasemana70.com/2013/02/revelations-1-65-8-four-horsemen-of.html
[ 2 ] http://www.ieco.clarin.com/mundo/Calle-Atenas-pobreza-Grecia-desocupacion_CLAIMA20130902_0006_4.jpg
[ 3 ] http://www.ieco.clarin.com/economia/europeos-pobre_0_1042696096.html

[ 4 ] ІСПАНСЬКИЙ http://www.lasemana70.com/2013/02/la-semana-70-1_12.html ;
ENGLISH http://www.lasemana70.com/2013/02/week-70-why-title.html


Comentarios

Entradas populares de este blog

NEWS. Второй зверь. By Fabian Massa.

Reflexión. La parábola de las 10 vírgenes. By Fabian Massa

Reflexión. El que tenga oídos para oír, que oiga. By Fabian Massa