Дослідження . Міста Нимрода . + Біблія Археологія. За Фабіан Масса.

Переклад з іспанської на українську з Google Перекладач .


10 царства його були : Вавилон , Ерех ( Урук ) , Аккад ( Acadia ) і Calne , в землі Шінеар. 11 З того краю вийшов Ашшур (Північна кінця поточного Іраку на кордоні з Сирією ) , де він збудував Ніневію , Rehoboth , Калахом , 12 і Ресен , велике місто , який є між Ніневії і Калахом .
Буття 10 , Рейну Валера Contemporanea ( РВК )

Від читання ці вірші здається , що там був величезний демографічний вибух:


І. Вибух Населення: Той факт , побудувати і заповнити три міста в Шумері ( Месопотамія ) і чотири в Ассирії (Північна Месопотамія ) включає в себе множення людства.


II . Консолідація шумерської культури


III . Завоювання семітських племен. Біблійний коментар Джеймісон додає: "Позов його царство було досягнуто за умови всі племена , і територіальна експансія була консолідована з будівництвом та організації населення в містах - держав. " Очевидно , що це говорить про серії кампаній militares.Todo цей процес зайняв час , хоча ніяких явних даних , приблизний час не може бути виведена з наступної інформації: Пелег (чиє ім'я увічнене в місті Phaliga ) жили приблизно з 2269-2030 . Дж. С. Його назва означає «поділ » , тому що « в дні його земля була розділена " , тобто " народ землі", " звідти розсіяв їх Господь по всій поверхні Землі" , але ми не повинні прийняти цю дату як визначального фактора , там дійсно не все записи здогадки.Міста Вавилона , названі на Буття 10 і археологічних пам'яток в новинах

Бабіль є однією з провінцій Іраку. Він має площу 6468 км ² і чисельність населення (2003) від 1751900 жителів. [ 1 ]

Ерек
Євр. Erek , можливо , "довжина " ; баб. Урук . Місто Месопотамії , яка була частиною королівства Нимрода у Вавилоні ( Бут. 10:10). Сайт був ототожнений з сучасною Варка , в 80 милях на північний захід від Ура


вид-
Євр. Аккад , " замок " або " фортеця".
Сиппар , Дур- Kurigalzu , Вавилон , Кіш , Кута , і Борсиппа : Під " Шумера і Аккада " області , обмеженою високою і низькою Месопотамії , де були відзначені найбільш важливих міст.


Calne
Євр. Kalnêh можливо " Сила [ сильне ] " Енн [ Ану ]).
Може бути Kulunu , міста на території Вавилона , або , згідно Талмуду , місто Ніппур , яка називається з шумерської написи -ки Енліля , « місто Енліля " (бога ) . Ниппур був одним з найсвятіших міст Нижньої Месопотамії , і де було кілька відомих храмів.


Ассирія
Країна на верхньому Тигре , в Месопотамії , ім'я також присвоєно імперію у владі ассірійців .
Батьківщина ассірійців мали свою південну кордон у Малій Заб , притоці річки [2] з великої річки Тигр . У безпосередній близькості від гирла Малої Заб , і на правому березі (західної ) Тигра , Ассур ( Ашур ) , стародавня столиця Ассирії було.


Ніневія
Місто на східному березі Тигра , недалеко від гирла невеликого припливу [ 3 ] , тепер відомої як Khosr (навпроти нинішнього міста Мосул ) .


Рехобот
Євр. " Відкриті простору. Сьюдад " Євфрат " .


струмок
Євр. може бути , " обробка [ вік , зрілість ] . " Він був на стику Великої Заб і Тигра , близько 32 км на південь від Ніневії.


Resen
Євр. " Фланець " або " гальмо" . Стародавнє місто Ассирії , розташований між Кала і Ніневії на Тигру , ще не визначені.


Бабель .
Це місто , заснований Нимрода . У Мі . 5:06 Ассирія називається землю же Німрода , і донині його ім'я круглий руїнах регіоні , таких , як місці старого Кала , Ассирії , який тепер називається Нимруд , і стародавній Борсиппі , Вавилон сьогодні місто Бірс Нимруд .
Вавилон був столицею королівства , розташований в нижній Месопотамії. Сьогодні його руїни знаходяться в іракській провінції Бабіль , в 110 км на південь від Багдада.
Назва походить від грецького Бабеля , який є похідним від семітського слова Babilim [ 4 ] , що означає «Врата богів". Слово семіти є перекладом шумерського ка -ра - дінгір . Бабель це ім'я першого з чотирьох оригінальних міста царства потім заснування: Ерех , Аккад і Calne . Назва цього міста походить від дієслова Balal івриті , " плутати " , Німрод був призначений, щоб зробити це місто і його зиккурат , де вони могли б мати прямий зв'язок з небом і , отже , з їх божествами . Німрод наказав побудувати Бабеля і його вежу , щоб залагодити там і уникнути дисперсії , а Господь Бог , плутати мови тих , хто працював у будівництві , тому вони не змогли зрозуміти один одного , і проект зупинився . Німрод і будівництво Вавилонської вежі.


___________________________


[ 1 ] Удай Хусейн , син іракського диктатора Саддама Хусейна , Бабіль в якості пароля для облікового запису електронної пошти.
[ 2 ] приплив або приплив іншої річки , яка тече кошти " оподатковується " , що ллє воду в неї.
[ 3 ] У цьому випадку також річка тепер відомий як Khosr текла в річці Тигр .
[ 4 ] Babilim : закінчення " їм" на івриті означає множину.Comentarios

Entradas populares de este blog

NEWS. Второй зверь. By Fabian Massa.

Reflexión. La parábola de las 10 vírgenes. By Fabian Massa

Reflexión. El primer discurso de Pedro y la conversión de los 3.000. By Fabian Massa.