Дослідження . Міста Нимрода . + Біблія Археологія. За Фабіан Масса.

Переклад з іспанської на українську з Google Перекладач .


10 царства його були : Вавилон , Ерех ( Урук ) , Аккад ( Acadia ) і Calne , в землі Шінеар. 11 З того краю вийшов Ашшур (Північна кінця поточного Іраку на кордоні з Сирією ) , де він збудував Ніневію , Rehoboth , Калахом , 12 і Ресен , велике місто , який є між Ніневії і Калахом .
Буття 10 , Рейну Валера Contemporanea ( РВК )

Від читання ці вірші здається , що там був величезний демографічний вибух:


І. Вибух Населення: Той факт , побудувати і заповнити три міста в Шумері ( Месопотамія ) і чотири в Ассирії (Північна Месопотамія ) включає в себе множення людства.


II . Консолідація шумерської культури


III . Завоювання семітських племен. Біблійний коментар Джеймісон додає: "Позов його царство було досягнуто за умови всі племена , і територіальна експансія була консолідована з будівництвом та організації населення в містах - держав. " Очевидно , що це говорить про серії кампаній militares.Todo цей процес зайняв час , хоча ніяких явних даних , приблизний час не може бути виведена з наступної інформації: Пелег (чиє ім'я увічнене в місті Phaliga ) жили приблизно з 2269-2030 . Дж. С. Його назва означає «поділ » , тому що « в дні його земля була розділена " , тобто " народ землі", " звідти розсіяв їх Господь по всій поверхні Землі" , але ми не повинні прийняти цю дату як визначального фактора , там дійсно не все записи здогадки.Міста Вавилона , названі на Буття 10 і археологічних пам'яток в новинах

Бабіль є однією з провінцій Іраку. Він має площу 6468 км ² і чисельність населення (2003) від 1751900 жителів. [ 1 ]

Ерек
Євр. Erek , можливо , "довжина " ; баб. Урук . Місто Месопотамії , яка була частиною королівства Нимрода у Вавилоні ( Бут. 10:10). Сайт був ототожнений з сучасною Варка , в 80 милях на північний захід від Ура


вид-
Євр. Аккад , " замок " або " фортеця".
Сиппар , Дур- Kurigalzu , Вавилон , Кіш , Кута , і Борсиппа : Під " Шумера і Аккада " області , обмеженою високою і низькою Месопотамії , де були відзначені найбільш важливих міст.


Calne
Євр. Kalnêh можливо " Сила [ сильне ] " Енн [ Ану ]).
Може бути Kulunu , міста на території Вавилона , або , згідно Талмуду , місто Ніппур , яка називається з шумерської написи -ки Енліля , « місто Енліля " (бога ) . Ниппур був одним з найсвятіших міст Нижньої Месопотамії , і де було кілька відомих храмів.


Ассирія
Країна на верхньому Тигре , в Месопотамії , ім'я також присвоєно імперію у владі ассірійців .
Батьківщина ассірійців мали свою південну кордон у Малій Заб , притоці річки [2] з великої річки Тигр . У безпосередній близькості від гирла Малої Заб , і на правому березі (західної ) Тигра , Ассур ( Ашур ) , стародавня столиця Ассирії було.


Ніневія
Місто на східному березі Тигра , недалеко від гирла невеликого припливу [ 3 ] , тепер відомої як Khosr (навпроти нинішнього міста Мосул ) .


Рехобот
Євр. " Відкриті простору. Сьюдад " Євфрат " .


струмок
Євр. може бути , " обробка [ вік , зрілість ] . " Він був на стику Великої Заб і Тигра , близько 32 км на південь від Ніневії.


Resen
Євр. " Фланець " або " гальмо" . Стародавнє місто Ассирії , розташований між Кала і Ніневії на Тигру , ще не визначені.


Бабель .
Це місто , заснований Нимрода . У Мі . 5:06 Ассирія називається землю же Німрода , і донині його ім'я круглий руїнах регіоні , таких , як місці старого Кала , Ассирії , який тепер називається Нимруд , і стародавній Борсиппі , Вавилон сьогодні місто Бірс Нимруд .
Вавилон був столицею королівства , розташований в нижній Месопотамії. Сьогодні його руїни знаходяться в іракській провінції Бабіль , в 110 км на південь від Багдада.
Назва походить від грецького Бабеля , який є похідним від семітського слова Babilim [ 4 ] , що означає «Врата богів". Слово семіти є перекладом шумерського ка -ра - дінгір . Бабель це ім'я першого з чотирьох оригінальних міста царства потім заснування: Ерех , Аккад і Calne . Назва цього міста походить від дієслова Balal івриті , " плутати " , Німрод був призначений, щоб зробити це місто і його зиккурат , де вони могли б мати прямий зв'язок з небом і , отже , з їх божествами . Німрод наказав побудувати Бабеля і його вежу , щоб залагодити там і уникнути дисперсії , а Господь Бог , плутати мови тих , хто працював у будівництві , тому вони не змогли зрозуміти один одного , і проект зупинився . Німрод і будівництво Вавилонської вежі.


___________________________


[ 1 ] Удай Хусейн , син іракського диктатора Саддама Хусейна , Бабіль в якості пароля для облікового запису електронної пошти.
[ 2 ] приплив або приплив іншої річки , яка тече кошти " оподатковується " , що ллє воду в неї.
[ 3 ] У цьому випадку також річка тепер відомий як Khosr текла в річці Тигр .
[ 4 ] Babilim : закінчення " їм" на івриті означає множину.Comentarios

Entradas populares de este blog

NEWS. Второй зверь. By Fabian Massa.

Reflexión. La parábola de las 10 vírgenes. By Fabian Massa

Reflexión. El que tenga oídos para oír, que oiga. By Fabian Massa