Джихад (Ш.), Ісламської Священна війна в січні 2014 року. За Фабіан Масса.

Переклад з іспанської на українську з Google Перекладач. 


Тиждень 70 ділиться з нами: джихад (Ш.), Ісламської священної війни в січні 2014 року. 

Джихадистів Бригади Аль-Каїда (чиї ряди можна знайти людей Чечні, Лівії, Ємені, Азербайджану, Ірану, Пакистану, серед інших країн) закликав сунітів урядами Сирії та Іраку. 

В даний час президент Іраку Малікі боротися поодинці, у наступ звіра проти міста Рамаді, які загинули десятки джихадистів, і просять громадян Фаллуджі діючи, щоб витягти звідти з Аль-Каїдою, що дозволяє уникнути військові кампанії, що даремно завдати шкоди цивільному населенню. Аль Малікі виступив по національному телебаченню вчора запитати "народ Фаллуджі і їх племен, щоб вигнати терористів", щоб запобігти "його житлові райони знаходяться у владі про небезпеку збройних зіткнень." Він також сказав, що він дав наказ генералів, що час не падає "на житлових районів Ель-Фаллуджі." Протягом останніх трьох днів вже більше 200 людей загинули в цих зіткнень [1]. 


Принаймні 274 людей загинули на початку січня 2014 року в ході зіткнень між джихадистів і повстанців в північній Сирії, відповідно до Сирійської обсерваторії з прав людини, як голова Аль-Нусра фронту закликав до припинення бойових дій. 
Сирійська обсерваторія з прав людини (OSDH), яка має широку мережу активістів на місцях, сказав, що 129 помірні бойовики були вбиті в бойових груп і 99 членів Ісламської держави Ірак і Левант (EIIL ) і 46 цивільних осіб. 
Просто в цей вівторок, 34 іноземні джихадісти, в основному належать до EIIL (пов'язаного з Аль-Каїдою) були вбиті в зіткненнях з сирійськими повстанцями в Джебель Jawiya в провінції Ідліб на півночі Сирії. 
З минулої п'ятниці, три коаліції не бійцівські повстанців і EIIL, групу представників корінних народів в Іраку до недавнього часу був союзником повстанців проти сил режиму Башара Асада розвиватися. 
Лідер Аль-Нусра фронту, Абу Мохамед аль Yulani запропонував план припинення бойових, в тому числі припинення вогню і обмін полоненими вівторок. 
Джихадистів руху з'явилися в Сирії під назвою Аль-Нусра фронту в січні 2012 року, з приходом іракських джихадистів на чолі з Абу Бакр аль-Багдаді, глава Аль-Каїди в Іраку. [2] 
У той час як Брати-мусульмани втратили контроль над Єгиптом, джихадісти намагаються освоїти землю в Іраку і спустошили Сирію. 


Що таке джихад? 

Джихадизма є Західна неологізм, що використовується для позначення найжорстокіших і радикального ісламу в політичних гілок, характеризується частими і жорстокої використання тероризму в ім'я передбачуваного джихаду. Джихад має дві форми: "малий джихад", зовнішня боротьба і "великої джихад" є прагнення, щоб кожен віруючий повинен зробити, щоб бути кращим мусульманином. 

Енциклопедії часто визначають джихад як боротьбу проти окупантів і маріонеток в ім'я Аллаха Арабське слово джихад deriba YAHD, що означає "зусилля", особливо в воїна і військовому сенсі. За Самір Халіл, слово джихад використовується в Корані з боротьбою за сенс є Бог чи боротися шлях Бог Джихад фі Сабіл Аллаха. 

Джихад є важливим поняття в ісламі, і, отже, так це їх маніпуляції та зловживання з боку радикальних ісламістів і є одним з основних стовпів, на які виправдовують свої злочини і звірства. Для кожного мусульманина джихаду, будь вище або нижче є найважливішим після реалізації п'яти стовпів Ісламу зобов'язання: шахада або сповідання віри, п'ять щоденних молитов, закят або милостиню, пост у священний місяць Рамадан, і нарешті, зробити, якщо засоби масової інформації та дозволу здоров'я, тим більше хадж або паломництво в Мекку хоча б раз у житті. 

Існує деяка плутанина серед західних вчених Ісламу про істоту джихаду і відмінностей між великою й малою джихаду, часто посилюється егоїстично Це islamistas.83 радикали неодноразово визначити джихад виключно на духовному значенні цього терміна. Це навмисне спосіб приховати свої власні цілі в очах громадськості. Що стосується радикальних ісламістів важливому сенсі війни. 
"У дусі деяких мусульман, що вони сприймають як поточного занепад Європи, робить це відповідний час, щоб відновити те, що вони вважають, що їх власний час. Не всі мусульмани вірять, що завоювання світу пройде через наступ джихад: ймовірно, більшість з мусульман в світі не поділяють цю точку зору Але якщо, як мені сказали, фахівців в області, одна п'ята частина ісламського світу глибоко під впливом ісламістської ідеології, які навчають наступальну джихад. Це становить 200 мільйонів осіб, і значно заражені політичної хвороби, яка представляє себе як людей релігійних переконань ". Джордж Вайгель 

Найкращі джихад має духовний зміст, що являє собою зусилля, щоб кожен віруючий повинен зробити, щоб бути кращим мусульманином, краще батька, чоловіка або знизити його persona.La джихад воїн сенс джихаду, військові дії з релігійне значення. 

Хоча різниця між більшою і меншою джихаду має своє значення і обгрунтованість, тобто війна була історично використовується богословів і релігійних лідерів і найбільш часто використовуваних в останні чотирнадцять століть. На початку ісламу було більш важливим чим більше Джихад в сенсі внутрішньої і моральної боротьби. Проте, як необхідність для виживання переважали також бере участь експансія ісламу підкреслюється у військовій сенсу. 
Джихад в його військової концепції також були використані для виправдання панування і завоювання нових територій, а й, щоб виправдати військові зусилля, щоб відновити ісламську землю і покарати ворогів ісламу. Використання в цій доктринальної основи, найжорстокіші і безладні, несумірні і криваві процедури. 
Група бедуїнів бійців підійшов до Пророка, і він сказав їм: ви зробили добре, що прибуває з самих незначних Джихад Джихад. І запитали його: Що таке великий джихад? На що Пророк відповів: Це чоловік Божий бореться свої пристрасті. Книга війни (Аль Кітаб аль-Джихад) [3]. 


Яка мета джихаду? 


Це просто, основна мета нав'язати іслам і невірні, тобто у всьому світі сьогодні не сповідує, що Аллах є Бог і Мухаммед пророк його. Вторинна мета полягає стерти Ізраїль з карти світу. Більш радикальні групи дають звернення в іслам, як єдиний спосіб залишитися в живих і поспішати реалізацію Великої Хаосу, нарешті manifiste Велику Махді, Месії. [4] 


Тиждень 70 все ближче, чи готові ми? 


___________________________

[1] http://internacional.elpais.com/internacional/2014/01/06/actualidad/1389034664_845904.html
[2]
[3] http://es.wikipedia.org/wiki/Yihadismo
[4] http://www.lasemana70.com/2013/11/study-el-gran-mahdi-islamico-y-el.html; http://www.lasemana70.com/2013/11/study-great -Махді-ісламська і-biblical.html


Comentarios

Entradas populares de este blog

NEWS. Второй зверь. By Fabian Massa.

Reflexión. La parábola de las 10 vírgenes. By Fabian Massa

Reflexión. El primer discurso de Pedro y la conversión de los 3.000. By Fabian Massa.