Дослідження . Падіння Єрусалиму в 586 році до нашої ери " Пророцтво і його виконання. " За Фабіан Масса.

Переклад з іспанської на українську з Google Перекладач .


Тижня 70 ділиться з нами : падіння Єрусалиму в 586 році до нашої ери " Пророцтво і його виконання " .

Щось не так з містом , який попустив би Господь ? Правда в тому , що Господь нічого не робить без попереднього виявлення його Своїм рабам пророкам .
Амос 3.6b - 7 RV Сучасна .

* У попередньому пості ми бачили початок цієї історії в 600 р. до н.е. [ 1 ] тепер побачити результат його . Це коротке дослідження фокусується з пророчою точки зору і відображення в історичному виконання Біблії.

* За словом Господа до Амос , може щось трапитися в такому масштабі , як падіння міста , яку він любить Господа , але Він оголосив тему з одним зі своїх пророків ? Господь дав конкретні пророцтва Єзекіїля як би падіння місті Давидовому :


12 Господь сказав мені : 2 «Син людський , ви живете в розпал ворохобний. У них є очі , щоб бачити , але не бачать , мають вуха , щоб чути , але не чують. Вони народ бунтівний !
3 " Таким чином , син людський , підготувати свій багаж , я підготувати його до еміграції , і серед білого дня , на очах у всіх , ви вийдете вигнання як нікуди зокрема. Може бути , добре розумів , хоча вони народ бунтівний . 4 Візьміть ваш багаж в серед білого дня , на очах у всіх , а ввечері почати працювати , з урахуванням усього , як йти у вигнання. 5 Крім того , у присутності всіх , відкрити отвір в стіні і ходити з багажем. 6 Вночі, поки всі спостерігають за вами , почати працювати з багажем плече. Закрий обличчя тому ви не можете бачити землю , тому що я зробив знак для народу Ізраїлю від вас " .
7 Я зробив так , як наказано мені , і денне світло отримав свій багаж , при переході у вигнання. До кінця дня я відкрив отвір своїми руками , і до вечора , в присутності всіх , я залишив з моїм багажем плече. NIV Єзекіїль 12.1 -6

* Бог повелів пророкові , щоб зробити подання , що станеться в Єрусалимі , в " дизайн" на основі дії тригера на Землі ( природного ) , що б викликати дія, яка буде падати з небес ( надприродне ) [ 2 ]

* Так Єзекіїль, як звелів йому Бог , а потім було оголошено , що відбулося в Єрусалимі і був записаний через пророка Єремію ( Єремія 52.1-11 ) . Я намалюю ряд паралелей в сміливими , щоб зробити його більш ясним :

Ezequiel [ 3 ] 12 :
4 Візьміть ваш багаж в серед білого дня , на очах у всіх , а ввечері почати працювати , з урахуванням усього , як йти у вигнання. 5 *також у присутності всіх , відкрити отвір в стіні і ходити з багажем * .

Єремія 52 :
5 І було місто в облозі аж до одинадцятого року царя Седекії. 6 Дев'ятого дня четвертого місяця , коли голод лютував в місті, і люди не було хліба , щоб поїсти , 7 * був відкритий пролом у стіні міського муру , і всі солдати бігли . Вони покинули місто в нічний * , двері між двома стінами близько царського саду . Вони взяли дорозі рівнини , в той час як халдеї вони все ще навколо міста.

Єзекіїль 12 :
* Закрий обличчя , так що ви не можете бачити * землю , тому що я зробив знак для народу Ізраїлю від вас " .

Єремія 52 :
8 Тоді халдейське переслідував цар Седекія , і догнали його на рівнинах Єрихону , бо його армія покинула його . 9 Що затримані і постали перед царя вавилонського , який знаходився в Ривлі , в гаматовому . Там вавилонський цар виніс рішення проти нього. 10 Там , в Ривлі відправлено цар вавилонський порізав синів Седекії перед очима його , як і всі князям Іудеї. 11 * Седекія , цар вавилонський , відправляється тільки вийняти очі і бути пов'язаними з кайданів , після чого я отримав його прийняти Вавилон * , і посадили його до в'язниці аж до дня він помер.

* Засліплений Седекія помер у полоні у Вавилоні . Після втечі короля і його армії , місто впало під атакою вавилонських військ.
Єрусалим був розграбований , його жителі були вбиті і багато інших депортовані. Вавилонський армія зламали стіни і підпалили все , що вони не могли вкрасти . Юда перестав не існувати як нація до 1947 , але це для іншої посади .

Багато пророцтв були виконані і зниклих без вести входять у двері . Слово Боже істинно , і будуть виконані. Тиждень 70 ось-ось почнеться , ми готові?

_____________________________________

[ 1 ] Схожі повідомлення: ІСПАНСЬКИЙ http://www.tesorosdesabiduria.com/2014/01/study-la-1-caida-de-jerusalen-en-597-ac.html ; http://www.tesorosdesabiduria.com / 2014/01/study-el-sitio-de-jerusalen-584-586-ac.html ;
 ENGLISH http://www.tesorosdesabiduria.com/2014/01/study-1-fall-of-jerusalem-in-597-ac-by.html ; http://www.tesorosdesabiduria.com/2014/01/study -Осада - з - Єрусалим - BCE -584 -586 - by.html

[ 2 ] Матвія 18,18 RV60 Істинно кажу вам : що ви зв'яжете на землі, те буде зв'язане на небі , і що на землі ти , то буде дозволено на небесах.
[ 3 ] Всі тексти взяті з NIV якщо не вказано інше.Comentarios

Entradas populares de este blog

NEWS. Второй зверь. By Fabian Massa.

Reflexión. La parábola de las 10 vírgenes. By Fabian Massa

Reflexión. El primer discurso de Pedro y la conversión de los 3.000. By Fabian Massa.