Дослідження (Ш.). Помилкові пророки і відьми, як Єз. 13. За Фабіан Масса.

Переклад з іспанської на українську з Google Перекладач .

Есекьель 13.17 -23 , текст і перелюбників судить Бог .


Тижня 70 ділиться з нами : лжепророки , відьми і заяви влади.


У главі XIII книги Єзекіїля , має різкий слово Господнє проти двох типів символів буяли багато в свій час:

Лідери , які говорили злегка "В ім'я Господа " , коли насправді говоримо про манією "серцю Своєму » [ 1 ] . Єз . 13.1 - 16
Відьми , які делікатно називає " пророцтво" , який є предметом справжньої повідомленням .

Посилання помилкових пастухів і відьом , якщо служити Богу та іншим сатані ? Тому що пророки Єзекіїль кажуть тут пророкував своє серце , і Бог не сказав їм нічого . Коли людина робить це , він робить " Wizardry " .


Засуджує пророчиці

17 "Тепер ти , сину людський, візьми на цих жінок твого народу , що пророкують власну уяву . Denúncialas ! Попереджати 18 Так говорить Господь Бог : "Горе тим , які роблять об'єкти магією і чаклунством для уловлювання людей! Вони думали , що вони можуть зловити життя мого народу і врятувати свою шкуру ? 19 Ви осквернили мене перед своїм народом за жменю ячменю і деяких хлібних крихт. По брехні вони говорять , і мої люди вважають , він вбиває тих , хто не повинен померти і залишити в живих тих , хто не заслуговують того , щоб жити.

У ті дні , народ землі пішов до відьом і думаю , коли вони зіткнулися з труднощами. Ці відьми жили , ніж зарядка людей за їх " духовних творів " , які були дуже ефективні:

* Для брехні вони говорять , і мої люди вважають , він вбиває тих , хто не повинен померти робочі місця смерті , це те , що відомо сьогодні як " Альта Магія Negra " чаклуни вбили своїх жертв через чаклунстві аналогічних робочих місць і однаково ефективні для тих , хто сьогодні робити вуду відьом.

* Y залишається живий , хто не заслуговує жити. працювати , щоб принести "здоров'я" з хворих . Основою всієї духовної роботи (хороший чи поганий ) це молитва і затвердження іноді склав близько уявлень і конструкцій , а іноді тільки оголосити досягнута. Заява може бути хорошим (тобто благословення = добре ) чи погано ( прокляття ) Багато були хворі через власну гріховність : Ревнощі , заздрість , гіркота , ненависть , образа , непрощення ... але замість того , щоб шукати Бога і покаятися у всіх тих речей , було легше вдатися до відьми , який за гроші зробили б " працювати чаклунства " зцілювати цієї людини. Що людина не знав , що я погоджувався з самого Ада і доведеться платити , що «легкий здоров'я " з його душею.

ПРИМІТКА : Важливо розуміти , що це не ефект змусити його працювати добре або погано до нього. Відьми були зціляв хворих , він , очевидно , виглядає добре , але погано , тому що вони робили духовну роботу поза волі Божої. Коли пастор чи пророк оголошує конгрегації або людей на речі , як звелів йому Бог , робить чаклунство (хоча іноді результати , мабуть «добре» )


20 " Тому так говорить Господь Бог: Я проти їх чарами , з якою ви заманити людей я люблю птахів. Але я врятую вас від їх магічною силою , і нехай муху. 21 я спасу народ Мій з цих заклинань , щоб зупинити їх від падіння видобутку в свої руки. Так знаєте , що Я Господь . 22 Тому що ви в зневіру праведного з вашої брехні , але я вражений . Вони закликали кривдники не звернути з доріг своїх і врятуватися . 23 І знову більше немає помилкових бачень або займатися ворожінням . Я врятую народ Мій від влади вас , так що знаю , що Я Господь ».


Господь проти всіх цих практик , а також залишили це слово , щоб все знати , що , йдучи у відьом і ворожок пов'язують з Влада темряви . Як діти Божі , Господь дав нам владу в ім'я Його , щоб скоротити роботу всі чаклунство, чари , чари , ворожіння , будь то великі чи малі.


Дивіться не рада Darkness , дивлячись у Слові Божому , бо написано: «І пізнаєте Істину , і Істина зробить вас вільними " (Ів. 8:32 ) .


Тиждень 70 ось-ось почнеться , ми готові?


___________________________________

[ 1 ] http://www.lasemana70.com/2013/12/reflexion-profetas-delirantes-by-fabian.html ; http://www.lasemana70.com/2013/12/reflection-ravers-prophets-by - fabian.html


Comentarios

Entradas populares de este blog

NEWS. Второй зверь. By Fabian Massa.

Reflexión. La parábola de las 10 vírgenes. By Fabian Massa

Reflexión. El primer discurso de Pedro y la conversión de los 3.000. By Fabian Massa.