Pētījumā. Kolonizācija Rhodes un Krētas neolīta. Bībeles Aizvēsture. Fabian Massa.

Tulkojumā no spāņu uz latviešu valodu ar Google Tulkotājs. 


Kad mēs uzdeva Adrians Pablos un mana grāmata par Bībeles aizvēstures labprāt pieņem mājasdarbu un ieguva strādāt. Mūsu mērķis jau no paša sākuma ir veicis darbu, kas enthuse cilvēkus lasīt un studēt Bībeli. Šeit es tuvojos viņiem fragmentu no grāmatas XXI nodaļā "No Ēdenes tautām." 


Rhodes Island 


Rodanieši, ceturtais dēls Javas, apšaubāmas nozīmes. Iespējams, attiecas uz Grieķijas salas Rhodes (Rhodian). Rhodes paplašina Z - SW dienvidiem no Turcijas piekrastē, no kuriem tikai 15 km attālumā un 490 km. Atēnās. Tā ir lielākā no Dodecanese arhipelāga salas. Tās galvaspilsēta ir tāds pats nosaukums un izmitināti ieejas ostā "Colossus of Rhodes", kas bija viens no septiņiem brīnumiem Senās pasaules. 


Senie iedzīvotāji Rhodes 

Rodanieši vai Dodamín ceturtā dēls Javas, un viņa pēcnācēji (Genesis 10:04) no apšaubāmas nozīmes. Iespējams, attiecas uz proto - Grieķijas salas Rhodes (Rhodian). Saskaņā ar grieķu mitoloģiju, sākotnējie iedzīvotāji Rhodes bija Telchines [1] Legendary (sākotnēji no Krētas): The Telchines bija deviņi, un māsa, Halia, seksuāli saistīta ar Poseidona (dievs jūru), un no šīs savienības tie bija seši dēli un meita nosaukts Rhodos, no kura salas uzņemas savu nosaukumu. Tāpat ir iespējams, ka nosaukums "Rhodes" ir cēlies no grieķu Rhodos (rozā) un roze kā simbols parādās uz monētām. 

Kamēr Grieķu mitoloģija bija sapulcējušies ap septītajā gadsimtā Homērs un Hēsioda ieteikumiem [2] šie stāsti sākotnēji tika raidīti uz seno mutvārdu dzejas tradīcijas, kas veidota ar stāstiem, leģendām un cilts (iespējams, radušies pēc dispersijas pēc apjukums Bābeles ) Tas ir tas pats gadījums savākšanas Book of Genesis, pirms tiek rakstīts Mozus (1400-1440 CAC) pastāvēja kā stāsts, kas tika nodota no paaudzes paaudzē ar mutvārdu tradīcijas, kopš dawn laika līdz laiks kolekcijas. 

Mums kā kristiešiem, visi šie mitoloģisks stāsti ir "reti" (lai pretendētu kaut kādā veidā), bet tas ir svarīgi zināt un saprast viņus garīgi un dažādi elementi attiecas uz otru mitoloģijas. No izcelsmes Telchines (dēmonu kā Anunnaki [3], un tik kaitīga kā Grigori Genesis 6) Mēs redzam seksuālo savienību dieviem ar sievietēm, kas dzimuši ar nosaukumu "Varoņi" grieķu kultūru mīts, pašā veidā kā Bībeles stāstu arodbiedrību Dieva dēli un meitas, vīrieši noveda pie Nephilim, spēcīgs sava laika. Gan "varoņi" Bībeles grieķu tik spēcīgs, visi bija vīri ar vārdu (FAME), kas izdzīvoja līdz mūsdienām. Mos [4] 


Aizvēsture 

Ļoti maz ir zināms par izskatu senās Krētas civilizācijas, jo ļoti maz rakstveida uzskaite ir saglabājusies līdz pat mūsdienām. Tas ir pretrunā ar bagātību pilīm, gleznas un skulptūras, kas attālā vecuma. Nav daudz runāt par reliģiju aizvēstures periodā. Mēs zinām, tie bija kulta Mātes Zemes dievietes (par figūriņas iezīmes šāda veida dievība), un pielūdza mirušos, kas bija aprakti zem grīdas savas būdas. Minoan periods ir pēc 3000 BC un tādēļ neietilpst šajā dokumentā. 

Atrastie dati atbilst tiem, kas mēs esam redzējuši iepriekš studējuši kultūrām. Aizvēsturiskās Krētas hronoloģija ir balstīts uz salīdzinājumu starp tās keramikas un podniecības Egejas keramikas un Tuvajos Austrumos un Ēģiptē. No mērījumiem, kas veikti ar organisko atlieku C14, tiek uzskatīts, ka Crete tika apdzīvota no 7000 BC Šis konstatējums saskan ar uzplaukumu citu kultūru apskatīt līdz šim (Cananea un Ēģiptes). 

Krēta ir atklājuši, ka pastāv izmirušu dzīvnieku, ļoti vecu (vairāk nekā 12000 gadus pirms mūsu ēras), piemēram, hippos, ziloņi, zirgi un briežu (visi rūķi) un lieliem kukaiņēdājiem grauzējiem. Zinātne nevar izskaidrot, ko varētu būt izraisījis masveida izmiršana, bet mums tas bija skaidrs, ka plūdi. Interesants pierādījums ir tas, ka dzīvnieki, kas tagad ir uz salas, tika ieviesti ar vīriešiem, kuri ieradās, iespējams, East: Anatolijā, Kilikijas un Kānaāns. Šie viļņi cilvēku migrācija ir ieviesušas mājdzīvniekus, piemēram, aitām, kazām, cūkām un suņiem, ti, dzīvniekiem, ko mēs esam mācījušies iepriekšējās nodaļās šīs grāmatas, un noteikusi zinātni (pamatojoties uz pierādījumiem), kas cēlušies Tuvajos Austrumos. Tāpat arī ieviesa audzēt labību un dārzeņus. 

Seno vēsturi Krētas hronoloģija tika izveidota no izrakumiem Arthur Evans [5], kas mēģināja atjaunot dibināšanas saraksti ar stāstu par Troy, ar salu, Grieķijā, Ēģiptē un Mezopotāmijā un no Krētas objektiem atrasti šajos reģionos. 
Ir divas teorijas par izcelsmi pirmo kolonistu salas, gan pamatojoties uz metalurģijas konstatēts: 

1. Arthur Evans darbs, kurā teikts, ka metālu Krētā ieviešana bija saistīta ar imigrantiem no Ēģiptes. Ar Bībeles vārdnīcas sniegtā informācija piekrīt šim argumentam, jo ​​mēs redzēsim, kad mēs studējam pēcteči Ham XXI nodaļā. Saskaņā ar kristiešu zinātniekiem, Caphtorites, cilvēki, kas saistīti ar Ēģipti, migrēja un apmetās Krētas salā (visticamāk, atrašanās vieta). Tiek uzskatīts, ka Ēģiptes nosaukums Caphtor Krēta. 

Divi. Pašreizējā vadošā teorija atbalsta visa Egejas reģionā bija apdzīvota ar izraudzītā iepriekš Hellenic vai Egejas jūras cilvēkiem. Zinātnieki, kuri atbalsta šo tēze apgalvo, ka Ēģipte ir pārāk tālu, lai izdarītu liela ietekme šajā laikā, bet Anatolijas pussala ir daudz tuvāk, un, šķiet, ir ievērojami ietekmējusi uzsākšanu Krētas mākslā metālu. Plaši izmantot bronzas Egejas jūrā ir saistīts ar lielo iedzīvotāju pārvietošanās no krasta Mazāzijas uz Krētu, Kiklādu un Grieķijas dienvidos, šie reģioni iegājusi strauju posms sociālo un kultūras attīstību, galvenokārt, ko raksturo plaukstošajai tirdzniecību starp Mazāzijas un Kipru. 
Svarīgāk būtu varējusi abas situācijas. 


___________________________________________

[1] Telchines (gr. apmelotāju) mitoloģiskās būtnes bija deviņi brāļi un māsas, puse jūras, zemes bumbu, ar suņa galvu, mazāku ķermeņa kā Fishtail vai čūsku un pirkstiem webbed rokas (Roņi ). Dēli dieviem Pontus un Thalassa bija pirmie iedzīvotāji Rodas salā, kas pēc tam Telquinis tika nosaukts viņa godu. Bija burvji, dēmoniem skaudīgs. Tika teikts, ir destruktīvu pilnvaras un elementus (krusa, lietus un sniegs), kas ņemti no Wikipedia.
[2] Hērodots bija grieķu vēsturnieks un ģeogrāfs, kas dzīvoja starp 484 un 425. C.
[3] Mit. Babiloniešu, Anunnaki, (bērni Anu un Ki dieviem).
[4] Informācija iegūta no http://es.wikipedia.org/wiki/Historia_de_Creta
[5] Sir Arthur John Evans (ASV 8 jūlijs 1851 - 11 jūlijs 1941), britu arheologs, kurš atklāja Knosas pils un Minoan civilizācijas Krētā, kas bija viens no svarīgākajiem atklājumiem Major vēsturē.


Comentarios

Entradas populares de este blog

NEWS. Второй зверь. By Fabian Massa.

Reflexión. La parábola de las 10 vírgenes. By Fabian Massa

Reflexión. El primer discurso de Pedro y la conversión de los 3.000. By Fabian Massa.