Дослідження (Ш. ) . Місто на семи пагорбах. Фабіан Масса.

Переклад з іспанської на українську з Google Перекладач .Тиждень 70 ділиться з нами : Місто на семи пагорбах.


8 . "Звір , якого ти бачив , був , і нема його , і зійде з безодні , але йде до своєї загибелі. Жителі землі , чиє ім'я не було зареєстровано з моменту створення світу в книзі життя , будуть захоплюватися , щоб побачити , що звір був , і немає зараз , але знову з'явиться.

9 . Це де інтелект повинен мати мудрість. Сім голів це сім гір , на яких сидить дружина. "Вони також сім царів :
10 . п'ять упало, один є , а інший ще не прийшов. І коли справа доходить , доведеться бути недовгим.
11 . І звір , який був і якого немає , робить восьмий , але і є одним з семи , і йде до своєї загибелі.
12 . І десять рогів, що ти бачив , то десять царів, що ще не отримали царства , але приймуть зі звіром королівської влади , просто протягом години. Одкровення 17 . 8 - Єрусалим 12Biblia [ 1 ] .

Звір є система правління ще це людина (Об'явл 17,11 ) , як ми бачили на цій посаді " жінка верхи звіра " вказує пророчо в ЄС як геополітичної фінансової та економічної влади. [ 2 ] У цьому пості я хочу зосередитися на віршах 9 А :
9 . Це де інтелект повинен мати мудрість. Сім голів це сім гір , на яких сидить дружина.

У той час , Джон (бл. 95 р. н.е. ) писав Апокаліпсис , був римський імператор Доміціан , який організував деякі з найбільш жорстоких гонінь на християн. Домициан був тим , хто привів поклонятися Цезарю як бог у своїх найкращих проявах , аж до того , що він називав себе Господь над панами та Цар царів. Я також хотів , щоб повернути колишню славу культів древніх богів , за що підняті нових церков в Римі , як Юпітер на Капітолійського пагорба (звідси і назва "Капітолій" ) Це був відданим богині Мінерви , щоб точка , яка зберігається святиня їй у своїй спальні , також замовленні його адміністрацію , що богиня регулярно з'являлися в своїх валют. Крім того , в його честь був заснований Легіон я Minervia . Домициан також відродив практику імперського культу ( Поклоніння імператорів як боги) застарівання під час правління Веспасіана , також з відзнакою , покладені на його брата і Храм Веспасіана й Тита були завершені , присвячена його батька і брат. Заохочувати пам'ять тріумфів Флавіїв , в Templum Divorum Templum Fortuna Redux і були побудовані і арки Тита [ 3 ] закінчився .

Домициан вимагав римські громадяни культ особистості , який вклонився статуї Цезаря отримав сертифікат , який був заданий в "купувати і продавати " : Ті , хто не мають сертифікат повинен мігрувати в місця , від контролю Рим , щоб продовжити , щоб вижити (див. Пророцтво 666 [ 4 ]).
Як ми бачили в іншій посаді [ 5 ] число 666 може бути абревіатурою назви Нерона або Домициана , як гонителів християн :
 Римські цифри виражаються листів , 666 добре написані DCLXVI Цей акронім [ 1 ] означатиме :
Домиций (або Домициан ) Цезар Legatos violenter Interfecit XTI що в перекладі Domicio (або Домициана ) Сезар жорстоко вбив посланців Христа. Domicio це ім'я імператора Нерона до їх прийняття на імператора Клавдія , як свого сина. На малюнку вказує на імператора Нерона або Домициана .

Таким чином у нас є політична влада здійснювалася від міста на семи пагорбах , це Рим . Очевидно Джон не міг говорити відкрито проти Імперії , тому ключові терміни , використовувані для позначення речі , Великий Вавилон відноситься до Риму , Домициана The Beast , дівчину Rides Звіра духу Римі .
Хоча його раз був натяк на Рим (м. з семи пагорбів ) буквально занадто багато беруть за останнього часу , що призводить до інтерпретації , що Велика Вавилон кінці часів буде Католицької Церкви. Але це читання «занадто легко і заманливо " , щоб бути правдою. Пророцтво на кінець є : " Таким же чином , що Рим правив світом свого часу (і тій же території , яка сьогодні править ЄС) потужність ( Новий світовий порядок) буде рости в кінці часів буде правити світом точно так само, тому я визнаю .

Тиждень 70 ось-ось почнеться. Чи готові ми ?

___________________________

[ 1 ] http://www.bibliacatolica.com.br/la-biblia-de-jerusalen/apocalipsis/17/ # ixzz2pp2JGWes
[ 2 ] http://www.lasemana70.com/2013/03/la-mujer-montada-en-la-bestia.html ; http://www.lasemana70.com/2013/03/the-woman-riding - beast.html
[ 3 ] http://es.wikipedia.org/wiki/Domiciano
[ 4 ] http://www.lasemana70.com/2013/12/666-prophecy-praedictum-profecia-by.html ; http://www.lasemana70.com/2013/12/666-prophecy-praedictum-prophecy - by.html
[ 5 ] http://www.lasemana70.com/2013/12/666-prophecy-praedictum-profecia-by.html ; http://www.lasemana70.com/2013/12/666-prophecy-praedictum-prophecy - by.html


Comentarios

Entradas populares de este blog

NEWS. Второй зверь. By Fabian Massa.

Reflexión. La parábola de las 10 vírgenes. By Fabian Massa

Reflexión. El primer discurso de Pedro y la conversión de los 3.000. By Fabian Massa.