+ Дослідження . Синоптичних Євангеліях. Введення .За Фабіан Масса.

Переклад з іспанської на українську з Google Перекладач .

А українські брати , мені дуже шкода , що відбувається у вашій прекрасній країні , і я молю Бога , щоб всі прямують на потрібних людей. Так благословить вас Господь .


А. Введення

 1 . Причина за титул
Давайте почнемо з аналізу слова Синоптична Євангелія:


     . Я Євангельським

Εὐ від грецького «добре» і αγγέλιον ( angelion ) "повідомлення" можна перекласти як "хороші новини". Це слово вперше використаний Павлом в 1 Кор 15,1 ( ймовірна дата 57 н.е.):

1 А тепер , брати , я хочу нагадати вам про Євангеліє я благовістив вам , і яку прийняли , і на якій стоять фірми . NIV

Хороша новина , що Павло проповідував їм було що : ... Христос помер за гріхи наші , за Писанням , 4 що він був похований , що воскрес третього дня за Писанням, 5 і що з'явився Петру , потім дванадцяти . 6 А потім з'явився більш як п'ятистам браттям один раз , більшість з яких до цих пір живуть , хоча деякі з них помер. 7 І всі апостоли з'явився Якову , через 8 і, нарешті , як якому недородкові , він з'явився й мені . 1 Кор 15,3 - 8 і перелюбників судить Бог .

Доброю новиною є те , що покарання за наші гріхи було приділено Христом на хресті Голгофи , який помер і воскрес на небеса , щоб сидіти на Престолом Божим. Хто вірить , що Євангеліє і покаятися в своїх гріхах будуть збережені. Аналогічно слово " Євангеліє " з'являється в:

· Маркос ( 1.15)
· Метью ( 4.17)
· У проповіді Петра в Діяннях 2,38 і 3,39 .

У загальній складності , термін " Євангеліє" використовується 76 разів у Новому Заповіті. Шістдесят раз слово з'являється в посланнях Павла . Він також з'являється в книзі Діянь . Жодної згадки цього терміну в Євангелії від Іоанна або Лукас не проводиться.

     б. синоптик

Термін " синоптичні " походить від грецьких слів συν (син) " разом " і οψις ( opsomai ) " бачити". Тому Євангелій від Марка , Матвія і Луки оповідають факти поширені і іноді дуже схоже.
У 1776 році німецький богослов Йохан Грісбах ( 1745-1812 ) представив свою книгу Синопсис на трьох Євангеліях згадується. Синопсис У трьох Євангеліях з'явився в друкованих стовпців паралельних форм , що сприяє його зовнішній вигляд або одночасно.
Євангелія говорять в основному висловлювання і вчинки Ісуса під час його служіння , але кожен Євангеліє має свої особливості. Можна сказати , що джерела були спільними для всіх трьох Євангеліях :

. Життя і повідомлення .
б. Проповідь апостолів
с. Усна традиція християнських громад
м. Колекції висловлювань і вчинків Ісуса .
е. . Таємничий і ніколи знайшов гіпотетичний "Q документ" [ 1 ]

У першу чергу написана в тому , що від Марка , який служив в якості моделі для Матвія і Луки [ 2 ] .


Коли ми читаємо ту ж історію паралельно в трьох Євангеліях , ми бачимо , що є:

. Великий перекриття між ними: Деякі тексти мають точно такі ж фрази.

б. Але також відзначити , що у нас абсолютно різні точки .

с. Додатки в інформації: Деталі не надав один з них , дає інший автор. Таким чином , бажано , щоб вивчити тексти з їх паралелей в Synoptics , щоб мати більш округлі уявлення про наступ.

Конвергенція між трьома (або іноді між двома) Євангелія бути докази того , що автори використовували те ж джерело , або б скопійовані один з одним. Крім того , відмінності вказують швидше про те , що Євангелія були написані зі ступенем незалежності один від одного , так як кожен автор дав своїй роботі характерний профіль , цілі і прямує певної аудиторії .


______________________________________

[ 1 ] Це гіпотетичний збірник висловів і діянь Ісуса , які б надали дані з Євангелія від Матвія і Луки , що вони не знімали Євангеліє від Марка , який був , безсумнівно , одним з джерел двох інших . Деякі з найбільш важливих фрагментів Нового Заповіту , як вважають, походять з Q (Q Реконструкція книзі Міжнародного Q Project ) : Наприклад Блаженства , Любов ворога , золоте правило , сучок і тест променя хороша людина , Притча про двох будівельників , Притча про загублену вівцю .
[ 2 ] «Теорія двох джерел " ( Марк і Q) був представлений християнської Weisse і розроблені пізніше P Wermle (обидва німецьких богословів дев'ятнадцятого століття ) .

Comentarios

Entradas populares de este blog

NEWS. Второй зверь. By Fabian Massa.

Reflexión. La parábola de las 10 vírgenes. By Fabian Massa

Reflexión. El primer discurso de Pedro y la conversión de los 3.000. By Fabian Massa.