Дослідження . Нащадки Хама , частина II . За Фабіан Масса.

Переклад з іспанської на українську з Google Перекладач .

У попередньому пості ми бачили , як нащадки Ханаана (сина Хама ) займає тезка територію [ 1 ] . У цій роботі ми бачимо основу єгипетської культури [ 2 ] Міцраїм і Put (другий і третій син Хама , відповідно і їхніх нащадків ) , та інші культури в Північній Африці , Судані , Ефіопії та Lud на Криті південне узбережжя Туреччини. Це для наступного внеску потомства Куш .


Біблія говорить нам , що походження з Єгипту (Буття 10,6 ) і його нащадків ( Буття 10:13 ) :

Сини Хама були Куш , Міцраїм , Покладіть Ханаан . Gen.10.6 і перелюбників судить Бог .

13 Міцраїм був батьком Ludites , Anamites , Lehabites , Naphtuhites 14 Pathrusites , Каслухіма і Caphtorites , від якого спускаються з филистимлянами . Gen.10.13


Карта зліва можна розглядати як річка Ніл дає життя вузькій смужці землі в пустелі. Навколо цієї річки розробила одну з найцікавіших цивілізацій в історії людства.

Як ми бачили в посаді, пов'язаній з дисперсією нащадків Яфета [ 3 ] семітів [4] і Ханаан [ 5 ] , ці племена оселилися на їх територію після 7000 до н.е.

Точно так же , відповідно до археологічними свідченнями , єгипетська цивілізація почали з'являтися до 6000 р. до н.е. в період неоліту , що має на увазі , що регіон заселяли задовго до [ 6 ] . Ми знайшли докази людських поселень на кордоні з Суданом до 8000 до н.е.


Аналіз кожного народу відповідно до біблійними іменами:


Міцраїм Євр. " Єгипет " або " Червона земля". Другий син Хама (Буття 10:06 , 13 ) і предок єгиптян. Єврейське слово , ймовірно , відноситься до двох царств Єгипту , Півночі і Півдня. Міцраїм на івриті походить від слова, що означає обмеження meitzarím .


Ludites : Люди , пов'язані з Єгиптом , мігрували з Північної Африки в Малій Азії ( Туреччина South Coast на Середземному морі ) і оселилися там (Королівство Lud ) .

Anamites : Люди , пов'язані з Єгиптом на південь від Каїра. Євр. { Anamim , невизначеного змісту). Плем'я або регіон Єгипту (Буття 10:13 , 1 Пар 1:11 ) , був ідентифікований з великим оазис Кемет [ 7 ] ( Tierra Negra , назвати єгиптян дав своїй країні).

Pathrusites : Люди , пов'язані з Єгиптом , розташований у Північному Королівстві ( Patros ) або Верхнього Єгипту [ 8 ] , і нащадки Міцраіма . (Буття 10:14 , 1 Хроніка 1:12).

Лівія : ( країна на захід від Єгипту ) Lehabim : Євр. Lehabim , "Полум'я " або " Любін " , " лівійці " ; єгипетські . Rbw [ вимовляється можливо Lebu ]). Син або нащадок Міцраіма нього (Буття 10:13 , 1 Пар 1:11 ) , який імовірно впав лівійців Північної Африки.

Люд (Євр. кажучи , "лук стрілку " ) . Син Хем (Буття 10:06 , 1 Пар 1:08 ) і прабатько народу , тісно пов'язаних з Міцраіма ( Єгипет ) і Куш ( Ефіопії або Нубії ) .

Покладемо / фут ( Євр. кажучи , Покладіть баб ~ ; . Елам Putiyap Перської Putaya . ) . Фут ( Єр. 46:9 ) , прабатько народу , тісно пов'язаних з Міцраіма ( Єгипет ) і Куш ( Ефіопія або Нубія ) . Єгиптологи визначити фут ( Put * Єремія 46:9 ) з Пунт , країні на африканському узбережжі Сомалі та Еритреї , де єгиптяни послав експедиції для отримання мірри дерева , шкури леопарда , чорного дерева , слонової кістки та інші екзотичні продукти . Існує невизначеність щодо точної ідентифікації Fut .

Naphtuhites : Pueblo пов'язані в Єгипет , можливо , знаходиться в дельті Нілу

Каслухіма : Pueblo пов'язані в Єгипет , можливо , розташованого на заході , на узбережжі Червоного моря.

Caphtorites : Люди , пов'язані з Єгиптом , мігрували і оселилися на острові Крит ( швидше за все місцезнаходження ) . Це, як вважають , єгипетське ім'я Кафтора Крит.

_____________________

[ 1 ] http://www.tesorosdesabiduria.com/2014/01/study-los-descendientes-de-cam-en.html ; http://www.tesorosdesabiduria.com/2014/01/study-descendants-of - хам -в- ханаанську - by.html
[ 2 ] http://www.tesorosdesabiduria.com/2013/05/mitologia-egipcia.html , http://www.tesorosdesabiduria.com/2013/05/egyptian-mythology.html
[ 3 ] http://www.tesorosdesabiduria.com/2014/01/study-los-descendientes-de-jafet-en.html , http://www.tesorosdesabiduria.com/2014/01/study-descendants-of - Яфет - in.html
[ 4 ] http://www.tesorosdesabiduria.com/2014/01/study-la-victoria-de-sem-el-imperio.html , http://www.tesorosdesabiduria.com/2014/01/study-victory - з - Шем - старий- akkadian.html
[ 5 ] http://www.tesorosdesabiduria.com/2014/01/study-los-descendientes-de-cam-en.html , http://www.tesorosdesabiduria.com/2014/01/study-descendants-of - хам -в- ханаанську - by.html
[ 6 ] З плейстоцену . Див Вікіпедія http://es.wikipedia.org/wiki/Periodo_predin % C3% A1stico_de_Egipto
[ 7 ] єгиптяни називали свою країну Kemet , Чорноземний .
[ 8 ] називається Верхній Єгипет на півдні країни , що тягнеться від південного регіону стародавнього Мемфіса (поблизу Каїра) , на перший катаракти Нілу ( Асуанської ) . Вікіпедія .Comentarios

Entradas populares de este blog

NEWS. Второй зверь. By Fabian Massa.

Reflexión. La parábola de las 10 vírgenes. By Fabian Massa

Reflexión. El primer discurso de Pedro y la conversión de los 3.000. By Fabian Massa.