Дослідження . Нащадки Хама , частина III Фабіан Масса.

Переклад з іспанської на українську з Google Перекладач .


Куш та їхні нащадки по Біблії:

7 Сини Куша були Себа , Хавілу Sabtah , Ragama і Sabteca .
Сини були Шева і Дедан Ragama . Побут 10,7 і перелюбників судить Бог .

Сини Куш оселилися на південь від сучасного Єгипту , на південь від 2 -й Катаракта в Судан сьогодні .


  
Єгиптяни називали nehesyw ("чорний " ) , Ератосфен [ 1 ] збирає ім'я Nubai (' Nubian ' ) , греки і римляни називали його Ефіопії , який в перекладі з грецького означає "з обпаленим обличчям" , очевидно , маючи на увазі були чорний . Нубія була розділена на два великі розділи , Wawat півночі ( на другому катаракти Нілу , на півдні Єгипту і північного Судану) і Куш південний, між другим катаракти та злиття Блакитного Нілу і Білого Нілу , повністю в поточному Судані [ 2 ] .

У цьому обмеженому районі карті вище наступних нащадків Куш помножене :

Кас [ 3 ] : Євр. може бути , " чорний". Син Cam і предок з п'яти основних сіл: Seba , Хавілу Sabtah , Рама .

Sabteca (Буття 10:6-8 , 1 Хроніка 1:08 ) , який жив в основному в Нубії , на південь від Єгипту (Current Ефіопії та Судані ) , і південній та західній Аравії. ( 2 Царств 19:09 ; Station1 : 1 ; Єз 29:10 ; т.д. ..) .

Себа : Судан , Ефіопія і Себа Eritea Йосип ототожнює себе з королем Мерое ( Африканський регіон між Блакитного Нілу і річки Атбара , тепер Нубії ) . Себа , було плем'я південній частині Аравії. У псалмі 72 : 10 говорить , що найвіддаленіші народи честь Соломона Соломона Савської в дальньому південно-західному Фарсис і Шиба схід. У Іс. 43 : 3 , Шеба посилається як регіон в безпосередній близькості від Ефіопії. Іса . 45 : 14 підкреслює високий шев'янам [ 4 ] .

Рама: Від кого відбулися Шева і Дедан .


На Аравійському півострові :Південний Ємен :
Sabteca (Євр. Sabtekâ можливо " терор " або " боляче " ) . Син Куш (Буття 10:07 , 1 Пар 1:09 ) і предком арабського племені непізнаним . Це , можливо , був розташований в Південній Аравії.

Дедан (Євр. може бути "низьким країна " або " задоволення" ) . 1 . Онук Куш і предком племені Дедан Південної Аравії , з яких ми знаємо більше нічого (Буття 10:07 , 1 Пар 1:09 ) .

Хавила .

Син Куш (Буття 10:07 , 1 Хроніка 1:09 ) , нащадки якого , ймовірно , жив у північно-західній Аравії.__________________________

[ 1 ] Ератосфен ( Ἐρατοσθένης давньогрецький , Ератосфен ) ( Сирена , Олександрія 276 р. до н.е.- 194 . ) Був математик , астроном і географ Грецький
[ 2 ] http://es.wikipedia.org/wiki/Reino_de_Kush
[ 3 ] Дані про кожному місті були витягнуті : http://www.wikicristiano.org/
[ 4 ] http://www.ellenwhitebooks.com/comentario/livros.asp?pagina=11Comentarios

Entradas populares de este blog

NEWS. Второй зверь. By Fabian Massa.

Reflexión. La parábola de las 10 vírgenes. By Fabian Massa

Reflexión. El primer discurso de Pedro y la conversión de los 3.000. By Fabian Massa.