Дослідження. Ульріх Цвінглі і Реформація в Швейцарії. До Фабіан Масса.

У перекладі з іспанської Google Translate на українську мову.


Цвінглі народився в Вільдхаус, Швейцарії, 1 січня 1484, а помер в Каппель Альбісу, в кантоні Цюріх 11 жовтня 1531. Він був лідером швейцарської Реформації і засновник швейцарської реформатської церкви.

Перші уроки дав їм свого дядька Бартоломео Weesen. Він був присутній на навчання в Берні до навчання в університеті Відні в 1499 Звідти сталося в 1504 році в Базельському університеті, де він отримав ступінь в 1504 і доктора богослов'я в 1506.

З його нової ступеня був священиком в Гларус, де вивчав грецьку та єврейський. У той час він також отримав вплив гуманіст Еразм Роттердамський. Вивчаючи Писання з точки зору гуманізму дійшли висновку, що багато з вчення Церкви були в суперечності з вченням Нового Завіту. Цвінглі йти повільно зробити висновок про необхідність реформи церкви, навіть незалежно від Мартіна Лютера.

Між 1508 і 1516 Війна Святого Ліги Камбре, що участь майже всі європейські країни позбулися свого часу: Франції, Папська область, Республіка Венеції, Іспанії, Священної Римської імперії, Англії, Шотландії, герцогство Мілана, Флоренції, Феррара і Швейцарії. З 1512, Швейцарська Конфедерація різних збройних контингент відправлений на війну на користь папства (який, очевидно, заплатили зарплату) довелося зіткнутися з французькими військами в Ломбардії під час війни Ліги. Цвінглі супроводжував війська, як швейцарський армійський капелан і свідками перемог Павії і Новара, але і поразка конфедератів в Маріньяно, з якого його проповідь проти швейцарського звичаєм боїв як найманців , стверджуючи, що вони втрачали багато життів і ресурсів у війнах, що не були самі по собі.


Нинішній "Швейцарська гвардія", яка захищає Папу корениться саме в шістнадцятому столітті, Папа Сикст IV зробив альянс з Швейцарською Конфедерацією та побудованих бараках в "Віа-Пеллегріно" передбачаючи можливість залучення швейцарських найманців.

У 1516 році почав проповідувати в абатстві Айнзідельні, який був одним з найжвавіших центрів паломництва і забобонів. Так починається його проповідь проти такої практики і проти дилера в індульгенцій Бернарден Самсон, який прибув до Швейцарії на прохання Папи Римського в 1518 році на 1 січня 1519 почав працювати в Цюріху, де його явна і пряма мова, роз'яснював парафіяни Євангелія. Уряд міста вирішило підтримати нові курси в 1520 і має всі проповідники діють вздовж ліній Цвінглі.

Це один з найбільших відмінностей між Реформації Лютера в Німеччині та Цвінглі в Швейцарії: Тоді як Лютер переслідували Карла V і його уряду до Риму, швейцарський мав політичну підтримку правлячого класу з самого початку.

В 1522 Цвінглі опублікував свою першу реформаторську роботу, спрямовану проти поста в "Пост", який підтримує римської церкви, яка забороняє їсти м'ясо. Цвінглі пише проти цього римської традиції і в той же час ще один лист було відправлено їм і десять його товаришів до єпископа Констанці, який затвердив свою готовність продовжувати проповідувати Євангеліє і як заклик до скасування целібату. Адріан VI намагається переконати його не робити подальших дій, що порушують зміст католицької теології.

У переслідуванні домініканцями Цвінглі поширення єресі, Велика рада міста провів перше Zurich Диспут на 29 січня 1523 велика кількість богословів. В ході обговорення було б громадськість, повинні обговорювати тезу захищали Цвінглі. В ньому взяли участь 600 осіб між духовенством і мирянами. Як сталося з Лютером, посланці Риму поставити акцент на традиціях і навчаннях «батьків церкви» і рад, однак Цвінглі захищав свою позицію з Писанням (як Лютер у своєму можливість) Влада дала реформістські перемога діалектика і посланці Риму зазнав великої поразки.


Б не те, що, однак, єдиним офіційним і публічний спір в Цюріху:

Був ще в жовтні 1523, коли необхідно видалити зображення з церков, рішення просто прийнятий і буде реалізований у поступовому чином обговорювався.
Крім того, в січні 1524 ця тема була маса і її можна відміни, який був остаточно встановлений.


Цвінглі У тому ж році він одружився на вдові Ганні Мейер, з яким він жив у шлюбі шлях протягом деякого часу. Реформація в Цюріху впливає на все суспільство свого часу: шкільна система, шлюб, звичаї і т.д. Роль Цвінглі має вирішальне значення в цьому процесі, тому що, хоча органічне не несе офіс, його харизма і його проповідь серед людей стане ключовою фігурою в цьому процесі.

У 1525 року Цвінглі опублікував його сповідання віри (вірних і фальшивої релігії). Його богослов'я, яка збігається з Лютером в багатьох основних аспектах, працює в більш радикально в інших країнах, таких, як питання про Євхаристію, заперечуючи реальне присутність Цвінглі Христа в спілкуванні. З 1525, Реформація в Цюріху завершена:

Євхаристія вводять під обома видами,
Масова видаляється
Зображення храмів усуваються,
Скасування священицького безшлюбності постановляється,
Він встановлює і регулює милосердя до бідних, фінансованих за рахунок надходжень від секуляризації церковного майна.


У тому ж році, 1525, школа для богословів, біблійна екзегеза, де вони можуть дізнатися, пізніше використав у своїх проповідях до народу також заснований на Grossmünster.

Важливо для богослов'я Цвінглі є його концепція відносин між світською та релігійної влади, бо в той час він вважається право і обов'язок організувати земну Церква і суспільство, з іншого боку, підтримує здатність повалити правлячу групу якщо вона не веде себе належним чином до вчення шляху Євангелія.

Відносини з німецького реформаторського руху на чолі з Лютером і Меланхтона, заважають концепції, що обидві сторони знаходяться на спілкуванні. Ці відмінності стають нездоланними ясно найважливіше спроба поєднати позиції, коли в жовтні 1529 Ландграф Філіп I Гессенський запрошує Цвінглі і Лютера до богословської дискусії (відомий як Марбург колоквіуму).


Хоча перший мирний Каппеля в 1529 році, напруженість у відносинах між Цюріху і Берні (який був виграний Цвінглі для руху), з одного боку, і кантони залишилися католиками, з іншого боку, не міг не заливаючись політичний конфлікт - і, в кінцевому рахунку, також озброєні, війни Каппель. Вибір Цвінглі було ясно в цьому зв'язку: використовувати зброю, щоб поширювати правду Євангелія був обов'язок кожного доброго християнина. Нарешті, конфлікт спалахує 11 жовтня 1531 Цвінглі загинув у бою біля Каппеля Альбісу.


Comentarios

Entradas populares de este blog

NEWS. Второй зверь. By Fabian Massa.

El Pacto del Ojo Derecho. By Fabian Massa.