Дослідження. Ульріх Цвінглі і Реформація в Швейцарії. До Фабіан Масса.

У перекладі з іспанської Google Translate на українську мову.


Цвінглі народився в Вільдхаус, Швейцарії, 1 січня 1484, а помер в Каппель Альбісу, в кантоні Цюріх 11 жовтня 1531. Він був лідером швейцарської Реформації і засновник швейцарської реформатської церкви.

Перші уроки дав їм свого дядька Бартоломео Weesen. Він був присутній на навчання в Берні до навчання в університеті Відні в 1499 Звідти сталося в 1504 році в Базельському університеті, де він отримав ступінь в 1504 і доктора богослов'я в 1506.

З його нової ступеня був священиком в Гларус, де вивчав грецьку та єврейський. У той час він також отримав вплив гуманіст Еразм Роттердамський. Вивчаючи Писання з точки зору гуманізму дійшли висновку, що багато з вчення Церкви були в суперечності з вченням Нового Завіту. Цвінглі йти повільно зробити висновок про необхідність реформи церкви, навіть незалежно від Мартіна Лютера.

Між 1508 і 1516 Війна Святого Ліги Камбре, що участь майже всі європейські країни позбулися свого часу: Франції, Папська область, Республіка Венеції, Іспанії, Священної Римської імперії, Англії, Шотландії, герцогство Мілана, Флоренції, Феррара і Швейцарії. З 1512, Швейцарська Конфедерація різних збройних контингент відправлений на війну на користь папства (який, очевидно, заплатили зарплату) довелося зіткнутися з французькими військами в Ломбардії під час війни Ліги. Цвінглі супроводжував війська, як швейцарський армійський капелан і свідками перемог Павії і Новара, але і поразка конфедератів в Маріньяно, з якого його проповідь проти швейцарського звичаєм боїв як найманців , стверджуючи, що вони втрачали багато життів і ресурсів у війнах, що не були самі по собі.


Нинішній "Швейцарська гвардія", яка захищає Папу корениться саме в шістнадцятому столітті, Папа Сикст IV зробив альянс з Швейцарською Конфедерацією та побудованих бараках в "Віа-Пеллегріно" передбачаючи можливість залучення швейцарських найманців.

У 1516 році почав проповідувати в абатстві Айнзідельні, який був одним з найжвавіших центрів паломництва і забобонів. Так починається його проповідь проти такої практики і проти дилера в індульгенцій Бернарден Самсон, який прибув до Швейцарії на прохання Папи Римського в 1518 році на 1 січня 1519 почав працювати в Цюріху, де його явна і пряма мова, роз'яснював парафіяни Євангелія. Уряд міста вирішило підтримати нові курси в 1520 і має всі проповідники діють вздовж ліній Цвінглі.

Це один з найбільших відмінностей між Реформації Лютера в Німеччині та Цвінглі в Швейцарії: Тоді як Лютер переслідували Карла V і його уряду до Риму, швейцарський мав політичну підтримку правлячого класу з самого початку.

В 1522 Цвінглі опублікував свою першу реформаторську роботу, спрямовану проти поста в "Пост", який підтримує римської церкви, яка забороняє їсти м'ясо. Цвінглі пише проти цього римської традиції і в той же час ще один лист було відправлено їм і десять його товаришів до єпископа Констанці, який затвердив свою готовність продовжувати проповідувати Євангеліє і як заклик до скасування целібату. Адріан VI намагається переконати його не робити подальших дій, що порушують зміст католицької теології.

У переслідуванні домініканцями Цвінглі поширення єресі, Велика рада міста провів перше Zurich Диспут на 29 січня 1523 велика кількість богословів. В ході обговорення було б громадськість, повинні обговорювати тезу захищали Цвінглі. В ньому взяли участь 600 осіб між духовенством і мирянами. Як сталося з Лютером, посланці Риму поставити акцент на традиціях і навчаннях «батьків церкви» і рад, однак Цвінглі захищав свою позицію з Писанням (як Лютер у своєму можливість) Влада дала реформістські перемога діалектика і посланці Риму зазнав великої поразки.


Б не те, що, однак, єдиним офіційним і публічний спір в Цюріху:

Був ще в жовтні 1523, коли необхідно видалити зображення з церков, рішення просто прийнятий і буде реалізований у поступовому чином обговорювався.
Крім того, в січні 1524 ця тема була маса і її можна відміни, який був остаточно встановлений.


Цвінглі У тому ж році він одружився на вдові Ганні Мейер, з яким він жив у шлюбі шлях протягом деякого часу. Реформація в Цюріху впливає на все суспільство свого часу: шкільна система, шлюб, звичаї і т.д. Роль Цвінглі має вирішальне значення в цьому процесі, тому що, хоча органічне не несе офіс, його харизма і його проповідь серед людей стане ключовою фігурою в цьому процесі.

У 1525 року Цвінглі опублікував його сповідання віри (вірних і фальшивої релігії). Його богослов'я, яка збігається з Лютером в багатьох основних аспектах, працює в більш радикально в інших країнах, таких, як питання про Євхаристію, заперечуючи реальне присутність Цвінглі Христа в спілкуванні. З 1525, Реформація в Цюріху завершена:

Євхаристія вводять під обома видами,
Масова видаляється
Зображення храмів усуваються,
Скасування священицького безшлюбності постановляється,
Він встановлює і регулює милосердя до бідних, фінансованих за рахунок надходжень від секуляризації церковного майна.


У тому ж році, 1525, школа для богословів, біблійна екзегеза, де вони можуть дізнатися, пізніше використав у своїх проповідях до народу також заснований на Grossmünster.

Важливо для богослов'я Цвінглі є його концепція відносин між світською та релігійної влади, бо в той час він вважається право і обов'язок організувати земну Церква і суспільство, з іншого боку, підтримує здатність повалити правлячу групу якщо вона не веде себе належним чином до вчення шляху Євангелія.

Відносини з німецького реформаторського руху на чолі з Лютером і Меланхтона, заважають концепції, що обидві сторони знаходяться на спілкуванні. Ці відмінності стають нездоланними ясно найважливіше спроба поєднати позиції, коли в жовтні 1529 Ландграф Філіп I Гессенський запрошує Цвінглі і Лютера до богословської дискусії (відомий як Марбург колоквіуму).


Хоча перший мирний Каппеля в 1529 році, напруженість у відносинах між Цюріху і Берні (який був виграний Цвінглі для руху), з одного боку, і кантони залишилися католиками, з іншого боку, не міг не заливаючись політичний конфлікт - і, в кінцевому рахунку, також озброєні, війни Каппель. Вибір Цвінглі було ясно в цьому зв'язку: використовувати зброю, щоб поширювати правду Євангелія був обов'язок кожного доброго християнина. Нарешті, конфлікт спалахує 11 жовтня 1531 Цвінглі загинув у бою біля Каппеля Альбісу.


Comentarios

Entradas populares de este blog

NEWS. Второй зверь. By Fabian Massa.

Reflexión. La parábola de las 10 vírgenes. By Fabian Massa

Reflexión. El primer discurso de Pedro y la conversión de los 3.000. By Fabian Massa.