Відображення. У сфері освіти наслідувати Христа, давайте довести рівень і не вниз. Фабіан Масса.

У перекладі з іспанської Google Translate на українську мову.
Чи можете ви уявити Христа людство вирівнювання вниз? Ні в якому разі, Бог не хоче, щоб вирівняти "клас", поки ми всі не досягнемо єдності у вірі та пізнанні Сина Божого, Мужа досконалого, в землю міру віку повноти Христової (Еф 4.13).

Коли вчитель вчить свій клас ви вчити тільки зміст програми предмета або вчити більше?

Коли вчитель дійсно хороший, не концентруватися на самого суб'єкта, але в процесі аналізу необхідно освоїти це питання, чому? Просто тому, що ці процеси, то студент може звернутися до багатьох речей у житті.
Візьміть, наприклад, випадок математиці, розвиває наше міркування допомагає нам мати аналітичне мислення, яке може бути визначене як спрямоване думав розкладатися аргументи на своїй території або її складових виразів, бачити відносини між ними та їх висновок, для того, щоб судити про їх точності або надійності нього.


Це те, що ми робимо, коли ми робимо математичну задачу: зібрати дані, деталізувати свої приміщення, дотримуватися відносини, які або систематично вирішити частин раціонально. Аналітичне мислення розвиває здатність досліджувати і дізнатися правду про світ навколо нас. Вони намагаються знайти істину, засновані на доказовій а не емоцій. Це думка, що дозволяє нам бути напоготові, щоб як наша помилка, як інші, обману і маніпуляцій. Це можливо тому, що математика дозволяє нам думати ясно і логічно, беручи до уваги реальних даних, які можуть бути перевірені. Ми бачимо те, що вивчення математики потім застосувати його до аналізу багатьох речей, які навіть не мають нічого спільного з числами.

Якщо говорити про переваги вивчення історії, ми можемо сказати, що це більше, ніж простий акт, знаючи і знаючи про минуле. Вивчення історії включає в себе аналіз ситуації і дії персонажів, що беруть участь, їх мотивації, це призводить до глибокої прихильності критичного мислення та безперервного допиту суспільства на час. Хороший учитель історії, використовуватиме свої матеріали навчити студентів:


  • Пошук інформації
  • Оцініть,
  • сортувати,
  • узагальнення,
  • Виписка причини, причини і пов'язати їх з поточними подіями або навіть пізніше.
  • піддавати


Після багатьох років, може бути, добре їх учні не пам'ятаю весь сюжет оповідання і всі імена персонажів. Але якщо ви пам'ятаєте, що важливо, а що ще краще, психічні процеси і як вони звертаються інформацію, яку вони ніколи не губляться.

Те ж саме можна сказати і про майже всіх предметів, які викладаються в школах. Первинний і вторинний рівень. Саме на цих рівнях, що людина вчиться використовувати інструменти, які необхідні для вищої освіти, де всі інструменти для інтенсивного навчання особлива дисципліни, щоб застосувати їх практичне застосування: медицина, інженерія, мистецтво, архітектура, і т.д. ...

Так хороший вчитель не навчить великий акцент на утриманні, як ці студенти можуть знайти в підручниках, але підкреслить процеси управління інформацією, як ставитися до реальності, і його експозиція ,
Для вчителя Слова буде нічим відрізнятися? Ні, тому що вивчення Біблії також необхідна для студентів з розвитку аналітичних процесів і дослідження.


  • Хороший учитель припускає, що всі студенти будуть вчитися, якщо він правильно стимулювати.
  • Хороший учитель знає, що всі студенти навчатимуться, деякі швидше, а деякі не так.
  • Хороший учитель знає, що при роботі з усіма студентами процвітатиме.


Якщо біблійна семінарія ввести студента до питань життя не гарна база або навчання, з тим щоб його вчитися і вчитися, і після восьми (8) років навчання він закінчив з великою кількістю даних на голові (що ви не можете організувати, або пояснити, і не піддавайте і все, що ця інформація збирається назавжди забути), а також залишається база, що дозволяє вивчати Писання поодинці, це буде провал не тільки про нього, але Установи і система, навіть якщо ви не визнаєте або навіть втілити в життя.

Істинна любов не в майстри дають яскраву британську повільний Енциклопедію і сказати їм, щоб зробити колаж з паперових фігурок (всього все затверджений з 9 і 10), але, щоб допомогти тим повільніше і спробувати рівні класу вгору.

Ми повинні дивитися на Ісуса і прийняти його в якості моделі на протязі, в тому числі в тому, як навчити. І, безумовно, не вирівняли його.Comentarios

Entradas populares de este blog

NEWS. Второй зверь. By Fabian Massa.

Reflexión. La parábola de las 10 vírgenes. By Fabian Massa

Reflexión. El primer discurso de Pedro y la conversión de los 3.000. By Fabian Massa.