Study. Svědkové Jehovovi (Strážná věž) a falešné učení. Fabian Massa.

Přeloženo ze španělštiny do češtiny Google Translate.Věnováno můj přítel Braulio.

Před několika dny, můj přítel Braulio konzultovat mi o problematice svědků Jehovových, on byl ohromen jejich přípravy, jejich oboru ve studiu a elegance, s jakou připravovat svá témata a exponáty.

Nicméně. argumenty strážní věže, aby popřít Krista, jsou tak nekvalitní, že nezaslouží rozsáhlou studii, protože neobstojí zkoumání. Všechny texty použité v této práci odpovídají Překlad nového světa, verze 1984 [1].

Evangelium podle Jana

V [] zacátek + slovo * + byl, a to Slovo bylo u Boha, * + a to Slovo byl Bůh. * + 2 Tahle byla v [] začínající + s Bohem. + 3 Všechno vzniklo skrze ho, + a na rozdíl od něj není ani jedna věc, kterou vstoupil do bytí. To, co má přijít do existence 4 pomocí něm byl život, + a život byl světlo + lidí. * 5 Světlo svítí ve tmě, + ale tma nebyla přemožena.

Následující poznámky jsou vlastnictvím WT a můžete prohlédnout na adrese:
http://www.jw.org/es/publicaciones/biblia/nwt/libros/juan/1/

Slovo * Gr: Ho lo'gos;. "Logos (Word)".

A to Slovo bylo u Boha, * Lit:. "Byl vůči Bohu." Gr:. V Proston The · ng;

A to Slovo bylo Bůh * Sk:.. · Os,. "Bůh" Na rozdíl od tonthe · ng, "Bůh"
v jedné větě; J17,22. Pro diskusi o "boha", viz Ap.6A.

Pro svědků Jehovových, Logos (Word) Boha, že je Ježíš Kristus, Bůh je blízko k Jehovovi Bohu. Podpořte tuto pozici s vynikající analýzu řečtiny, jak je zde uvedeno · os bez článku (ton) tonthe · ng. Tak, aby se rozdíl mezi Jehovovi Bohu a Bůh Syn.Problém spočívá ve verších, které následují:

Pro svědků Jehovových, Logos Boha je jen jeden Bůh, ale ukázalo se, že tato nižší a zřetelný duchovní bytost Jehova je Bůh, který stvořil z ničeho všechny věci, atribut jen Pán Bůh:

3 Všechny věci vstoupil do bytí skrze něho, + a na rozdíl od něj není ani jedna věc, kterou vstoupil do bytí.


Kromě tohoto boha je také dárce života:

To, co má přijít do existence 4 pomocí něm byl život, + a život byl světlo + lidí. *

Svědkové Jehovovi se snažili, aby se lesk sám Bůh se stal člověkem v Ježíši s temnotou svého uvažování, ale jsou v rozporu s jejich vlastní úvahy a klopýtat ve svých argumentech, protože:

5. světlo svítí ve tmě, + ale tma nebyla přemožena.
Widget Witness byla pořízena z kontextu poezie v pochybnost mít záminku k ospravedlnění jejich falešné učení. Nemůžeš být svědkem Otce na syna, který sám poslal, jak to říká vaše Bible je odepřen:

22¿Quién je lhář, ne-li ten, kdo popírá, že Ježíš je Kristus? + To je antikrist, + ten, kdo popírá Otce i Syna. + 23 Kdo popírá Syna, nemá ani Otce. + kdo vyznává + Syna, má i Otce. + 24, jak je pro vás, které jste slyšeli od [] počínaje zůstává ve vás. + Pokud to, co jste slyšeli od [] počínaje ostatků ve vás, budete i nadále sjednocení + se Synem a ve spojení s Otcem. + překlad nového světa, 1984 verze

Utečte z falešných učení.


_______________________

[1] http://www.jw.org/es/


Comentarios

Entradas populares de este blog

NEWS. Второй зверь. By Fabian Massa.

Reflexión. La parábola de las 10 vírgenes. By Fabian Massa

Reflexión. El primer discurso de Pedro y la conversión de los 3.000. By Fabian Massa.