STUDY. Припущення відкриттів : Содом і Гоморра та Червоного моря Crossing . Фабіан Массі

Переклад з іспанської українською мовою з Google Перекладач .

А. Содом і Гоморра

Міста навколо Мертвого моря.Згідно з тим , що говорить Писання , міст Содому та Гомори, Адми і Зоар Zeboyim були розташовані воску один одного , навколо Мертвого моря , в лісовому масиві Vale . Вчені згодні з Біблії , щодо розташування цих міст.
Деякі археологи вважають , що стародавні Numeria б подібні . На думку археологів та інші як "Теорія скраплення " , це можливо , що велика землетрус зруйнував ці міста і викликав зниження рівня землі , зайнята ними , залишаючи свої руїни затопленого водами моря.

Канадські геологи Харріс і Ентоні Грем виявив Berardow Lisan півострова , на сході цього моря , був епіцентром сильного землетрусу в масштабі шість шкалою Ріхтера стався близько 4000 років тому ( час відповідно до руйнування Содому та Гомори, Адми та Zeboyim ) .

У відповідності з цими геологів , землетрус викликав скраплення ефекти в поле (поле сжижается , тому що є пористий матеріал , який заповнюється водою і грунту насичені раз поводяться як рідина під дією сейсмічних хвиль , викликаючи уплітаючи будівель ) . Гоморра залишається укосу під водами Мертвого моря , але в іншому місці від оригіналу. [ 1]

Рон Уайетт , стверджує, що виявив міст Содому і Гоморри , ви можете ввести за адресою: http://www.es.amazinghope.net/el-descubrimiento-de-las-ciudades-biblicas-de-sodoma-y- Гоморра /

Уайатт каже , що не тільки виявили , що розташування міст , але і в змозі визначити розташування вулиць , стіни навколо неї , камені сірки (Біблія говорить про міста сірки йшов дощ).B. Перехід через Червоне море .Історія промивні :

Як тільки Ізраїль вийшов з Єгипту , через два дні більше вони досягли берегів Червоного моря. Фараон зрозумів , що він пішов з народом рабів , які заплатили йому важливі послуги , і жалкував , що дозволив , тому вирішив дати їм силу , щоб змусити їх повернутися до Єгипту . Це прийняло армію в шістсот колісниць з їх кращих офіцерів , витягнув його численної кіннотою , крім війська в бойову транспорту. Погоня почалася в самому розпалі. Рев вагонів і пилу вони підняли було видно здалеку в пустелі.

Ізраїльтяни побачили їх рухатися і страх напав на них , були в смертельній пастці : Фараон позаду і попереду море . Там не було порятунку .
Це коли Бог робить чудо відкритої води і морські народи сухий крок. Єгиптяни за ним , але , коли вони були на півдорозі , води закриті і загинули всі потонули , а Ізраїль був у безпеці на іншій стороні.

Вчені Поставимо наступне завдання , Ізраїль , можливо , слідували два можливих шляхи з Єгипту , кожен зі своєю перехід через Червоне море :

. Південний маршрут : Традиційно вважається , що перехід через Червоне море відбулося в Суецькому затоці. Тим не менше, немає ніяких гір . Область є плоскою , і не вкладається в біблійний опис . Суецький затоку став дуже популярним , оскільки він Традиційно вважається , що гора Синай знаходиться на Синайському півострові.


http://classic.scriptures.lds.org/es/biblemaps/map2.jpgб. Північний маршрут :
Рон Уайетт чистячі землю описано в книзі Вихід , відкрито в 1978 році [ 2] глибокій ущелині , яке працює закритій місцевості висоти , називається Ваді Watir .
Це опис відповідно з доповіддю , який був даний фараона , що стосуються розміщення Ізраїлю з Єгипту : «Вони заблукали в землі цій , замкнено пустиню " Вихід 14:03

На додаток до маркування альтернативний маршрут Виходу , Wyatt стверджує , що перетинання Червоного моря відбувся в Нувейба , стверджуючи , що море в цьому місці має " природний міст » на невеликій глибині і що Ізраїль перетнув міст сухою.Інші цікаві моменти Wyatt роботи:

Встановлений місце для Mt. Синай за межами однойменного півострова , помістивши його в Саудівській Аравії.
· Він стверджує , що виявив останки єгипетських колісниць в море до Нувейби . Ці висновки Wyatt не мають схвалення якої спеціалізованої установи .


висновок:
З точки : Ноїв ковчег [ *] , В і С Содом і Гоморра Перетинаючи Червоне море Ніякої інформації не було виявлено щось у християнських джерелах ( Біблія словники , енциклопедії , коментарями , Біблія атлас , спеціалізовані коментарі Біблій ), ні в серйозних світських джерел , як університети , асоціації археології , історії книги , наукові статті , і т.д. ...

Єдине , що надав " докази " є Рон Уайетт , в його « відкриття» [ 11] маємо:

· Ноїв ковчег на сайті Durupınar , розташований 18,25 милях на південь від гори Арарат.

· Кам'яні якоря використовується Ноєвого ковчега.

· Будинки та могили Ноя і його дружини.

· Залишки Содому і Гоморри.

· Камені сірки в попіл Содому і Гоморри.

· Вавилонська вежа , на південь від Туреччини .

· Способом єгиптяни будували піраміди.

· Місце , де ізраїльтяни перетнули Червоне море, розташоване в затоці Акаба .

· Колеса автомобілів та інших реліквій війську фараона , розташований на дні Червоного моря.

· Сайт біблійної гори Синай в Саудівській Аравії.

· Рок гори Хорив , з якого текла вода , коли він був вражений Мойсея .

· Розміщення землетрус Корей .

· Камерою на кінці лабіринту тунелів під Єрусалимом , що містять різні артефакти Храму Соломона.

· Місце розп'яття Ісуса .

· Ковчег Заповіту і камені з Десятьма заповідями.

· Кров Христа , пролитої на кришку з Ковчега Завіту в передбачуваному місці розп'яття.

Якщо Священний Грааль ( Виявлений Індіана Джонс у фільмі Індіана Джонс і останній хрестовий похід ) та Копальні царя Соломона ( фільм, заснований на романі з однойменною назвою Г. Райдер Хаггард , 1950) старий добрий Рон не знайшов всі В іншому випадку .....

Рон Уайетт використовувала голод для цього виду " хороші новини" віруючих і зробив відмінну постановку , багато хто повірив . Доказом є те , що інформація з Ковчега , перехід через Червоне море і відкриття Содому і Гоморри можна знайти реплицировать незліченні церкви по всій Мережі. Відкриттів Уайатс були тільки враховувати самі безневинні , як будь-який академічний інститут або нехристиянської християнської надає правдоподібність . Було б добре , щоб попередити пасторів і братів довірливих і менш освічених , щоб не потрапити в пастку всерйоз ці « відкриття ».


Немає прямих доказів Ковчега , але якщо ви не можете знайти непрямі свідчення , наприклад :

Відповідно до біблійним розповіддю про потоп охопила світ Старий : Суспільство , культура , тварин , рослин і т.д. . Єдине , що було те , що вижив Ной увійшов до ковчегу .

· Ваша сім'я ( який , зрештою дива чоловік)

· Інструменти ( технології)

· Тварини

· Рослини ( саджанці , крупи , овочі Граля )


Ковчег сів на мілину на Арараті і були ті, що вижили після падіння до досягнення Сеннаар (Буття 11,1 - 3).
Коли з моїм другом Адріан Pablos вивчити це питання , ми приходимо до висновку , що, оскільки зупинився ковчег на Арараті , доведеться знайти рослини і тварини , науково може знайти свій початок на Близькому Сході. Тут я згадаю лише кілька моментів.

1 . Обидва поточних домашніх овець і диких ( муфлонів і Uriales ) належать до того ж виду , як їх дикі предки , Азіатський муфлон Ovis ORIENTALIS класифікується як овець ( Східна ): Я маю на увазі , всі походять від одного виду з країн Близького Сходу , всі призводить до овець , що Ной приніс би в ковчезі. [ 12]

Два . Те ж саме відбувається з вівцями можна сказати , свиней , кіз , корів , бджіл.

Три . Вирощування пшениці та ячменю в пост http://www.tesorosdesabiduria.com/2013/05/el-pan-nuestro-de-cada-dia.html вивчав відбуваються з Близького Сходу, зокрема , регіону Месопотамії [ 13]. Немає запису про використання чи попередньої рослин зернових культур в 8000 . C. в будь-якому регіоні планети , так , що б стати базою для нового людства в Месопотамії , області , де оселилися постраждалих від повені. Дійсно , візьмемо як дійсною історією про великий потоп , очевидно , що ці культури є рідними для Близького Сходу з тієї простої причини , що закінчилася подорож Ноя в ковчезі.

Квітень. Те ж саме для пшениці і ячменю можуть бути застосовані до виноград , оливки та інші зернові культури .
Непрямі докази , як людство розігнатися з Шумера до решти світу . Це передбачає виникнення різних культур , мов і як вони розвинулися (див. дисперсію Eden в світ [14 ]).


Існує багато хорошого матеріалу для вивчення , і багато іншого для проведення розслідування. Головне , зрозуміти , що ми врятовані вірою , вірою в Слово Боже . Пошук доказів або не повинні змінювати нашу віру. Очевидно , що якщо ми знайдемо їх , ми будемо раді і поділитися з радістю . Але це не повинно визначати нашу віру. І не потрібно " виготовити " докази " для євангелізації , " відкриттів дивних " з Wyatt , що не були схвалені ні компетентного органу (християнської чи світської ) , а не залучення людей у вірі , налякати .

Пам'ятайте , що без віри догодити Богові неможливо .

_________________________________

[ *] Http :/ / www.tesorosdesabiduria.com/2013/09/study-pruebas-de-la-existencia-del-arca.html
[ 1] http://es.wikipedia.org/wiki/Gomorra
[ 2] http://www.nuevoamanecer.cl/biblia/misterios/cruce_mar_rojo.htm
[ 3] Єврейська Біблія є останньою повної Stuttgartensia повністю переглянуте видання третє видання Біблії на івриті Р. Киттель (1937 ) на основі біблійного тексту рукопису в Публічній бібліотеці Санкт -Петербурга (так званий " Ленінградський кодекс » , класифікованих під номером B 19 , а). Під егідою Німецького біблійного товариства , BHS був опублікований в розстрочку між 1967-1976 і з одного дубля в 1977 році в Штутгарті , тому виклик Біблії Штутгарті або " Stuttgartensia " . Це питання, яке широко вважається як іудеї , так і християни як надійний видання івриті та арамейською священні писання ( « Танах » в єврейській термінології , " Старий Завіт " у християнській термінології ) і широко використовується серед вчених як для вивчення в якості основи для перекладу на інші мови. http://es.wikipedia.org/wiki/Biblia_Hebraica_Stuttgartensia
[ 4] доказ того , що вимагає вироку , Джош Макдауелл , Ед життя , стор 59.
[ 5] http://es.wikipedia.org/wiki/Manuscritos_del_Mar_Muerto
[ 6] доказ того , що вимагає вироку , Джош Макдауелл , Ед життя , стор 63.
[ 7] доказ того , що вимагає вироку , Джош Макдауелл , Ед життя , стор 55.
[ 8] Птолемей VI Філометор (той , хто любить свою матір ) сина цариця Клеопатра I ( Селевкідів ) , був фараон між 181 і 145 р. до н.е. http://es.wikipedia.org/wiki/Septuaginta
[ 9] доказ того , що вимагає вироку , Джош Макдауелл , Ед Життя, Pagina61 .
[ 10] http://www.lasemana70.com/2013/03/para-conocer-jesus-es-necesario-conocer.html іспанська , англійська http://www.lasemana70.com/2013/03/jesus-is - показав -в- scripture.html
[ 11] http://es.wikipedia.org/wiki/Ron_Wyatt
[ 12] http://www.tesorosdesabiduria.com/2013/05/las-ovejas-de-noe.html іспанська , англійська http://www.tesorosdesabiduria.com/2013/05/noah-and-his-sheep . HTML
[ 13] Англійські http://www.tesorosdesabiduria.com/2013/05/bread.html
[ 14] http://www.tesorosdesabiduria.com/2013/04/la-dispersion-de-cercano-oriente-al.html ; Інглес http://www.tesorosdesabiduria.com/2013/04/the-dispersion- зі світу середнього east.html

Comentarios

Entradas populares de este blog

NEWS. Второй зверь. By Fabian Massa.

Reflexión. La parábola de las 10 vírgenes. By Fabian Massa

Reflexión. El primer discurso de Pedro y la conversión de los 3.000. By Fabian Massa.