Відображення. Відсутність страху Божого. Фабіан Масса.

У перекладі з іспанської українською з перекладачем Google.


Тиждень 70 ділиться з нами: «відсутність страху Божого."

Відсутність страху Божого в церкві знаходить своє відображення у світогляді людей, рідні брати і сестри мають відносно самого Бога:

1. Багато хто не вивчати Його Слово, навіть не культури читання Біблії.

2. Багато не влада священства (молитися, клопотати і навчити Писання дружиною і дітьми, Rev. 1.6), і це показує, коли ми бачимо, в культі, що батьки, наступного за Біблію, проповідуючи в руці, в той час як хлопчики восьми або дев'ять років грав з табличкою або читають комікс. Або, ще гірше, в той час як культ розвивається, молоді люди сиділи, зайняті відправленням повідомлення wassap влаштовуючи вихід суботу ввечері після поклоніння (які, очевидно, були повністю відсутні) ... Майте на увазі, що багато з Батьки цих молодих людей є лідерами і працівники церкви.

3. Дуже часто багато членів падіння знову і знову в ті ж гріхи, даючи зразок, який ще не народився згори.
4. явний інтерес отримати благословення, не беручи на себе обов'язки, як християнина.
5. Існує постійна лінь з боку керівництва (починаючи з пастирями), що ні правильно, що не втрачає користувачів.


Через це в тому, що неділя проповіді постійно говоримо про основи знову і знову, як автор Послання до Євреїв 5,11 до 6,2 NIV сказав тоді:

11 По цій темі у нас є багато, щоб сказати, але важко пояснити, тому що ви, що вони йдуть в одному вусі залишає їх на інший. 12 Насправді, в цей час, повинні б бути вчителями, потрібно когось, щоб навчити вас елементарні істини Божого слова. Іншими словами, потрібно молоко, а не страва тверда. 13 Той, хто їсть тільки молоко, недосвідчений у слові правди, Це як дитину. 14 На відміну від цього, А страва тверда досконалим, для тих, у кого є здатність розрізняти між добром і злом, так як вони здійснюють свою владу духовного сприйняття. 6 Тому, залишивши елементарні вчення про Христа і перейти до зрілості. І не станемо знову засади, наприклад, покаяння від дій, які призведуть до смерті, віра в Бога, 2 інструкції про хрещення, покладання рук, про воскресіння мертвих і вічної суду.


Але ця ситуація через політику, що проводиться більшістю пасторів в цій постмодернізму:

1. Люди не вчаться, тому що кафедра приведені всі перетравлюється, тобто ви не можете навчити людей "думати / замислитися" Письмо, але, враховуючи "Істина розкриті" в простій молитві книги. В результаті, вірні не знаю, просто видаліть їжу з Біблії, постійно потребує кого б з вирішені. Багато також здійснювати їх Біблія поклоніння, Тоталь мега екран, на якому відображається текст.

2. Через вагу покласти на музику, а не проповіді.

3. Більшість чоловіків не влада священства, бо за всі ці роки говорили, що "служити Богу" протягом чотирьох стінах церкви, коли насправді Церква приходять, щоб навчитися жити так, як Християни в іншому місці, починаючи своє служіння в домашніх умовах.

4. З метою "Зростання церкви" методи "Церква зростання", спрямовані на "любові до Бога" і проповіді благовістя швидких рішень використовуються: "Приходьте, щоб знайти його чудо", "Кампанія Милагрос "," Стоп страждає "та інші гасла на. Ісус же сказав: "Покайтеся, бо наблизилось Царство Небесне."


Тобто, те, що плід поганих політики зростання церкви, відсутність самокритики і приділяти більше уваги на кількість людей у ​​розмірі залпами.


Це час, щоб змінити, тиждень 70 стає ближче. У той час як "християни" тут не читають Біблію, Близький Схід воліють обезголовлення відступництва. І найгірше те, що мовчання на це буде зроблено, не говорять, не молитися і не вчив.


 Відсутність страху Божого, релігії, євангелізація процвітання, відсутність покаяння.

Comentarios

Entradas populares de este blog

NEWS. Второй зверь. By Fabian Massa.

Reflexión. La parábola de las 10 vírgenes. By Fabian Massa

Reflexión. El que tenga oídos para oír, que oiga. By Fabian Massa