Відображення. Збереження свободи у Христі. За Фабіан Масса.

У перекладі з іспанської на українську перекладач з Google.

Про 5.1-4 NIV Галатів. 

У цій главі Послання до Галатів, Павло пояснює їм точку, фундаментальне:

Нехай Христос звільнив нас, щоб жити в умовах свободи. Тому, стійте і не піддавайтеся знову в ярмо рабства. 2 Слухайте уважно: я, Павло, кажу вам, що якщо обрізання, Христос не буде робити їм нічого хорошого. 3 Ще раз заявляю, що той, хто обрізаний зобов'язаний виконати весь закон. 4 Ті з вас, хто намагається виправдатися законом були відчужені від Христа; Вони відпали від благодаті. 5 Ми, однак, по духу і по вірі ми з нетерпінням чекаємо, що справедливість це наша надія. Галатів 5.1-4 NIV.

Якщо християнин, через незнання, хочете зберегти єдину точку законом, наприклад:

а. Тримайте суботу
б. Зберегти правила на "чистих і нечистих" їжі, як Левит 11
гр. Зберегти Мийки ритуали, пости, молитви і т.д. ...
д. Тримайте заповідь десятини під AT
е. Практика ритуального обрізання


Автоматично стає рабом весь закон.

Джеймс пояснює це з протилежної точки зору: хто всього Закона виконує, а згрішить в одному чим-небудь, той винним у всьому. Точно так само, той, хто отримує один пункт закону, ви повинні відповідати всі інші обов'язкові не гріх.

Християнин, який перекручує Письмо по, не розуміючи, різні улаштування або тому, що вони не вчили, що благодать [1] дав до Закону скасував легко здобиччю для іудаїзації. Старі жидівство в церкві, яку деякі інші невігластва і жадібності, щоб навчити сьогодні Конгрегація зобов'язаний слідувати закону AT

Від'єднайте від Матриці, дивлячись на підключення до джерела всякої мудрості і справедливості, яка є Словом Божим. Не довіряти тому, що ви сказали, пошук Письма і подивитися на себе, що це правда, тому що тільки істина зробить вас вільними.

Скарби Мудрості, тиждень 70, Фабіан Масса.
[1] http://www.tesorosdesabiduria.com/2015/08/study-las-dispensaciones-parte-iv-la.html http://www.tesorosdesabiduria.com/2015/08/study-dispensations-part- IV-благодать-by.html http://www.tesorosdesabiduria.com/2015/08/iv.html

Релігійність, Матриця п'ятидесятників, жидівство.

Comentarios

Entradas populares de este blog

NEWS. Второй зверь. By Fabian Massa.

Reflexión. La parábola de las 10 vírgenes. By Fabian Massa

Reflexión. El que tenga oídos para oír, que oiga. By Fabian Massa