Дослідження. Вивчаючи книгу всієї Біблії. Введення в Посланні до Галатів. За Фабіан Маса

У перекладі з іспанської на українську перекладач з Google.

На посланні до ГалатівМої друзі, вчитися всю книгу Біблії, треба вивчати Біблію, словник Біблії або зауваження загального порядку. Або спеціалізовані книги в питання.
Якщо у вас є тільки Біблію і жоден з елементів, описаних вище, не хвилюйтеся. Сьогодні є відмінний безкоштовний матеріал в Інтернеті, де ви можете знайти інформацію, то я копіюю деякі використовували для цього дослідження:

1. https://www.biblegateway.com/ Багато версій Біблії (протестантської) на декількох мовах
2. http://www.bibliacatolica.com.br/ сайту католицької Біблії. Вона має багато версій (як Єрусалим і книги Божих людей, еквівалентній версії нашого Благої Вісті, у легкій мовою), а також латинської Вульгати, транслітерацію Септуагінті і багатьох інших чудових варіантів.
3. http://www.miconcordancia.com/concordancia.php електронний Матч
4. Християнська словник http://www.wikicristiano.org/.

Ви також можете https://es.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Portada маючи серйозний матеріал, наприклад, у випадку Галатів: https://es.wikipedia.org/wiki/Ep%C3%ADstola_a_los_g%C3 % A1latas


Для справжнього роботи, НТВ Біблія, NIV дослідження, і перелюбників судить Бог Археологічний і текстова Біблія плюс посилання, описані вище, були використані.
Окуляри розглянути, щоб зробити вивчення будь-якого книги:

1. Автор
2. Дата і місце написання
3. Одержувачі роботи
4. Деталі необхідно враховувати
5. Теми, порушені в книзі та її цілі

Введення в Посланні до Галатів

1. Автор
Існує ніяких сумнівів, про автора Статуту, для Павла це присуджена в Гал. 1.1
Галатів 1
1 Les Paul поздоровлення я пишу, я, Павло. Я був призначений Апостол не який-небудь групи людей або якого-небудь людського органа, але Самим Ісусом Христом і Богом Отцем, Який воскресив Ісуса з мертвих.

2. Дата і місце написання. [1]
Є дві позиції на дату і місце написання, обидва пов'язані з можливим одержувачів листа. Суть дискусії є, чи відноситься Павло до Галатів "": з
а. Етнічна група кельтського походження знаходиться в Південній і Центральній сучасної Туреччини, відома в ті дні в Римській імперії "Асії". Ця група мігрувала з району під назвою "Галлія" римлянами. Галя включені: Галію (латинський: Gallia) є римське ім'я, дане області Західній Європі в даний час окупованій Франції, Бельгії, Швейцарії і західній частинах Нідерландів та Німеччини на захід від Рейну також на Британських островах. (Уельс, Ірландія і Англія) Поточний були заселені кельтськими племенами. Таким чином, галльський слово (Латинська Gallus), як правило, відноситься до кельтської жителів цього регіону в давнину і в основному використовується римлянами, які рідко кельти називали цей набір різноманітних племен. Прикметник (ім'я пов'язане з місця поселення) була збережена протягом століть тільки в тій мірі землі, що сьогодні складають країну Франція, і навіть сьогодні все ще під назвою галльську французам, та й Галлія (грецький Γαλλία) Сучасний грецький ім'я Франції. Але галли поширилася по всій Європі за часів Римської імперії, виступаючи кельтські мови, які розійшлися на дві групи. Крім того, галли нинішньої Франції, інші оселилися на рівнинах північної Італії, в провінції, відомої як римської Галлії ("Galos ця сторона Альп") у Венето і Істрії. Інші галли емігрував перетину Піренеїв до Іберії, також призводить до кельтів, коли змішуються з рідною Піренейського підкладки. https://es.wikipedia.org/wiki/Galia Зверніть увагу на схожість між словами "Гал"; "Гальєгос (галісійська / Галичина) і Уельс (південь Англії, також кельтського походження) Обидва мають галісійська як інструмент Валлійська Національна Волинка, інструмент, який вже був відомий в першому столітті використовується морський Романа. Nero також грав на волинці. https://es.wikipedia.org/wiki/Gaita. Ця етнічна група, яка проживає на півночі провінції Галатії (Центральна Туреччина).
Вони почали мігрувати на південний схід у першій частині з IV до н.е., вони вторглися в Італію 360 р до н.е., Македонії та Греції в 250 році до нашої ери Введення в той же період в Малій Азії (Туреччини і на Близькому Сході). Вони поступово розширили свою територію, взявши частини Фрігії, Каппадокії і Понта (тобто материкової Греції карта). Детальніше: http://www.wikicristiano.org/diccionario-biblico/significado/galacia/

Галатів карта Європи і Малої Азії:б. Павло звертається до мешканців області Галатії, без різниці за етнічною приналежністю.

Сучасна Туреччина на момент першого століття була заселена людьми індо-європейського походження (нащадки Яфета) і став відомий як "грецький" Continental.
3. Одержувачі Статуту: Галатів [2].
Хто були Галатів? Як ми бачили, існує два можливих визначення:
а. Галатів в якості етнічної групи: У цьому випадку, у нас є «теорія Північної Галатії", говорить він до Галатів Павло говорить етнічна група, апостол б заснована ці храми від їх 2 або 3 тур місіонерські (Діян. 16.6 і 18.23), так як в цих можливостей проходять в Північній Галатії, написаної в середині 50-х н.е.
б. Галатів як жителів області Галатії: У другому випадку в листі б були написані незабаром після його 1 місіонерської подорожі (Hch.13.14 - 14.21 Psidia Антіохії, в Іконії, Лістрі, міста, які знаходилися в південній провінції Галатії) і буде першим і найстарішим лист від апостола до 50 р н.е. Ця позиція відома як "Теорія Південної Галатії."
Позиція більше вчених підтримують "Південний теорія" і вважають, що лист був адресований людям в провінції Gral Галатії, церкви він заснував апостол. Пісідійській Антіохії, в Іконії, Лістрі та Дервії."Галатії Карта". Публікується за CC BY-SA 3.0 за допомогою Вікісховища - https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Galatia_Map.png#/media/File:Galatia_Map.png.

4. Деталі необхідно враховувати
Імена язичницьких богів мають різні назви в різних варіантах:

Єврейська Біблія

1. Акти 19:24

2. Акти 19:27

3. Діяння, 19:28

4. Діяння 19:34

5. Діяння 19:35
Діана римляниГрецький Біблія

1. Акти 19:24 ARTEMIS

2. Акти 19:27

3. Діяння, 19:28

4. Діяння 19:34

5. Діяння 19:35
Artemis греки

1. Акти 14:12 Юпітера

2. Акти 14:13 Юпітер і Меркурій
1. Діяння 14:12 Зевс

2. Акти 14:13 Зевс і Гермес

Імена в латинській версії (на івриті Біблії, на колесах, король Джеймс), а переклад з грецької (Єрусалим і всіх католицьких, NIV, NLT, і т.д.) з'являються в грецькій версії.
Римляни перемогти в політичному і військовому Греції, але Греція перемагає весь Захід від культурної та релігійної.


Інші міркування враховувати (і перелюбників судить Бог Біблії Археологічні).

а. Галон 2.14 язичників жити як язичники живуть тобто без збереження єврейські звичаї, особливо обмеження на харчування.
б. Галон 3.24 Айо: Раб особистий помічник вільнонароджений дитина або дитина любові. Він мав функцію догляду та навчання, а не як вчителя, а як вихователя.
гр. Галон 6.17 знаки на тілі: Рубці відзначити, що ідентифікують рабів чи членство тварин (Марк помиляється).

 5. Теми Галатів.
                     I. ВСТУП І SALUDO1.1-9
                  II. Павло захищає його авторитет 1.10-2.21
               III. Павло захищає доктрину СВОБОДИ 3-4
                Внутрішньовенно Пол ЗАХИЩАЄ Євангелія СВОБОДИ 5.1 - 6.10
а. Свобода у Христі 5.1-12
б. Жити по ESPITRITU, а не в плоті 5.13-26
гр. Розподілу навантаження 6.1-10
д. CONCLUSIÓN6.11-18
Витяги з вступу до NIV археологічного Галатів.

Теми по чолі

Глава 1
Галатів 1: 1 Павло починає послання ототожнюючи себе як автор той же, і звичайним посиланням на божественне походження його апостольства. Це також захист від атаки іудаїзації зробити свій апостольства, тому що, згідно з визначенням, даним апостола Петра в Діяннях 1.22-23, треба було б участь у всіх Міністерством Ісуса і свідками Воскресіння, Павло, очевидно, умови не виконані.
Галатів 1: 2 очка до церкви в Галатії, як одержувачів листа. Відповідно до теорії Півдня, є християнські церкви, засновані Павлом після його 1-го місіонерської подорожі.
Галатів 1: 3, то, як звичайно, у всіх посланнях, що він хоче її партнери визнають, що благодать вам та мир від Бога Отця нашого, і Господа Ісуса Христа.
Галатів 1: 6-10 Ось мета Статуту визначається: Нехай вони знають, Галатів, що вони не повинні бути обмануті жидівство. У цьому посланні апостол відстоює своє служіння і свободу у Христі, ми повинні в Міністерстві Грейс. Якщо атака жидівство вдалося, християнство не пішов би від того, секта в іудаїзмі і, можливо, один залишився, це був справжній бій.
Галатів 1: 11-18 На даний момент Павло вводить біографічні замітки, щоб підкреслити своє апостольське незалежність. Підкреслює, що його в першу чергу Євангеліє не одержати його від людей, але від Ісуса Христа. Це захист його апостольства: це як якби Павло говорили, "я не був у той час служіння Ісуса, не бере участі в дні Свого Воскресіння, але якщо ви бачили і говорили мені на шляху в Дамаск" (Дії 9,3 ).


Незабаром після того як він стверджує, що після його досвід в Дамаску пішов у Аравію, і тільки після трьох років пішов в Єрусалим, щоб зустрітися з Петром (Петра). Цей уривок суперечить паралельно Діянь (Ді 9: 26-30), де підйом в Єрусалим, здається, бути негайним або дуже близько до своєї зустрічі з воскреслим Христом. Можливо, це від того, хто хотів, щоб відобразити або передати Луки в Діяннях, але справа в тому, що те ж саме говорить Павло в Посланні до Галатів, що між актом і ще на три роки минуло. Павло постійно потребує, щоб дистанціюватися від інших апостолів (затримка його зустріч трьох років), щоб виправдати себе в Бозі. Виконавець має речі, зацікавлених у підвищенні єдність християнства (Павло відразу переходить у Єрусалим).
Галатів 1:19 Павло згадує в листі до цієї "Джеймс брата Господнього", голова єрусалимської громади і один з трьох «стовпів» ранньої церкви (Гал 2: 9).

Глава 2
Галатів 2: 11-14 напруженість у відносинах з громадами з'являються в цьому уривку, де Павло розповідається стався інцидент давно з Петром в Антіохії. Відомо лише, що Сантьяго був на користь дотримання Тори і не Педро. Сталося так, що деякі учні Джеймс прибув в Антіохію, Петро поводився обережно залишаючи ліберальну поведінку і прикинувся носити помилкове дотримання. Це поведінка, що Павло вмовляв. Описуючи ситуацію конфліктною проти Педро сприяє авторитету Павла як історіографічний джерело.


Глава 3
Галатів 3: 1-5 прийому Святого Духа відомий факт, в християнстві і іудаїзмі. Одним із наслідків поширення християнства за межами сфери впливу іудаїзму отримання Духа неєвреїв, що не законослухняних, а розповідається в перетворенні Корнилія сотника (Дії 10) , Павло в цій главі є питання про те, Святий Дух отримав єврейським законом або нового закону любові, через віру в Ісуса Христа.
Галатів 3: 6-14 Павло використовує аргумент обіцянку Авраама, щоб підпорядкувати його виконання Тори.
Галатів 3: 19-29 Церемоніальний закон був лише засобом, щоб принести євреїв до Христа. Вам не потрібно жертвувати ягняти за гріхи, що ягня був Ісус.


Глава 4
Галатів 4: 13-15 Цей уривок містить біографічну замітку про хворобу він страждав у той час як Павло християнство Галатію і природа якого було багато спекуляцій. Це було сказано, що можуть бути деякі форми сліпоти, за те, що, якщо ви змогли, дали б мені очі. Щодо інших держав цей уривок в 2 Коринтян 12: 7-10, де Павло говорить спочатку жало в плоть, і незабаром: Я радий захворювань ... тому що я сильний, коли я дивлюся слабким.

Глава 5
Павло говорить про справжню свободу, не те, що вона охоплює бажання плоті, але, щоб бути рабами Христа і каже раб плотськими бажаннями, чи не буде посісти Божого Царства, як це робить в Христа приносить плоди. Вони не будуть засуджені за законом, якщо вони приводяться в рух Духа.

Глава 6
Дивно, що в листі, що закон не був розглянутий як позитивне, тепер поговоримо про закон Христа. Який закон це, що Павло приписує Христу і згадані в інших місцях своїх листах (див Рим 8: 2; 1 Коринтянам 9, 21)? Це, звичайно, вірно, що закон Христовий просто Любов. Але відбувається далі, ви також можете сказати, що закон Христовий сам Христос оскільки, як він став нашої моделі і вищим правило поведінки.


 6. Мета Галатів.

Захист Павла свободи маємо в Христі в улаштуванні благодаті. Марка постійно, як Галатів і залишити все, що написано в улаштуванні закону і його розбіжностей з Євангелієм Христа. Павло попереджає нас про постійно пильними "жидівство", які приїжджають з важкодоступних віруючих зануритися в законничество і релігійності.____________________


ФОТО "PaulusTarsus LKANRW" по LKA NRW. Ліцензія CC під BY-SA 2.0 за допомогою Вікісховища - https://commons.wikimedia.org/wiki/File:PaulusTarsus_LKANRW.jpg#/media/File:PaulusTarsus_LKANRW.jpg

[1] Записки з Біблії NIV Археологічні Введення в словнику Галатів + ​​+ Wiki Вікіпедія Кріштіану онлайн.
[2] Примітки від Біблії NIV Археологічні Введення в словнику Галатів + ​​+ Wiki Вікіпедія Кріштіану онлайн.

Введення в Посланні до Галатів
Маса Фабіан Блоги


Comentarios

Entradas populares de este blog

NEWS. Второй зверь. By Fabian Massa.

Reflexión. La parábola de las 10 vírgenes. By Fabian Massa

Reflexión. El primer discurso de Pedro y la conversión de los 3.000. By Fabian Massa.